Analiza planu marketingowego Ltd. "Barkas"

Kategoria: Marketing

Zawartość

Wprowadzenie

Rozdział 1. Pojęcie marketingu i rodzaje

1.1 Pojęcie" Marketing»

1.2 Rodzaje marketing

Rozdział 2. Analiza planu marketingowego, LLC" Barkas»

2.1 Charakterystyka Company LLC" Barkas»

2.2 Marketing Plan LLC" Barkas»

2.3 Analiza plan marketingowy Ltd." Barkas»

Wnioski

Lista Referencje i źródła


Wprowadzenie

przejście do gospodarki gospodarka rynkowa polega na najbardziej kompletny i szerokie wykorzystanie takich stosunkowo nowa metoda dla nas, jako marketing.

Marketing jest jednym z najbardziej ważne gatunki działalności gospodarczej i społecznej, jednak bardzo często źle rozumiane. Celem marketingu - poprawa jakości towarów i usług, poprawy warunków ich zakupu.

Więcej

ostatnio słowo" marketing" można było usłyszeć tylko w wąskim kręgu specjalistów na rynku zagranicznym. Teraz jest to coraz bardziej słychać w dyskusjach biznesmenów, ekonomiści, ludzie biznesu, którzy są zaangażowani w działalność gospodarczą i szuka sposobów na osiągnięcie zysku na podstawie obserwacji i przewidywań Analiza popytu na rynku, strategia i taktyka rynku. Na Niektóre firmy już zaczęły tworzyć specjalne usługi marketingu.

Marketing - Czy holistyczna koncepcja zarządzania przedsiębiorstwem, które znamienny przez jeden podmiot, ogólnych zasad i funkcji i ma na celu ukierunkowanie produkcji i sprzedaży, użytkowników końcowych wniosków.

obecnie skupić działalności handlowej każdej firmy staje się coraz bardziej zróżnicowane i złożone ogromną różnorodność towarów, a kupujący chce. W gospodarce rynkowej przetrwać, jak wiemy, te firmy, których produkty i usługi działają sprzedawane. Mając to na uwadze, marketing staje się działalność odniesienia, fundament, na którym budować proces produkcji w firmie.

Jednak

w zależności od nacisku w większości działań marketingowych, jak również w W zależności od zakresu i zastosowania koncepcji marketingowej zarządzania obiektem rozróżnienia pomiędzy różnymi rodzajami marketingu.

celem praca ta oczywiście jest określenie rodzaju i właściwości marketingu.

Dla

osiągnięcia konieczne, aby rozwiązać następujące zadania:

1. Badanie Literatura na temat badań.

2. Rozważać teoretyczne aspekty rodzajów marketingowych i ich cech.

3. Przeprowadzić analizę plan marketingowy Ltd." Barkas».

przedmiotem badania tego kursu praca jest firma" Barkas».

przedmiotem badań - marketing planu dla spółki LLC" Barkas».

W pracy zastosowano następujące Metody: teoretyczne uogólnienie i systematyzacja danych; Porównanie, analizy syntezy badania i przetwarzania danych empiryści; modelowanie wyników badań;

Strukturalnie

Kurs składa się z prac wprowadzenie, dwa rozdziały, wnioski, wykaz literatury i źródeł.


Rozdział 1. Pojęcie marketingu i jego rodzaje

1.1 Pojęcie" Marketing»

Marketing (Angielski marketingu, od rynku - rynek) jest jednym z systemów kontroli kapitalistyczne przedsiębiorstwo, co oznacza staranne rozważenie procesów występujących na rynku do podejmowania decyzji ekonomicznych. Pojawiły się na początku 20 wieku w Stanach Zjednoczonych, najbardziej rozpowszechniony w latach 50-60-tych w związku z Rosnący problem obrotu i szerokiego zastosowania nowych, tzw niż cena praktyki konkurencyjne (reklama, jakość konkurencja Zróżnicowanie produktów, itp.). Zdecydowana większość największych korporacji US przykleja się do marketingu. Na początku lat 70-tych w Stanach Zjednoczonych było około 400 prywatne firmy badawcze wykonujące kontrakty z monopoli Badania na temat marketingu. Obroty z największym z nich (na przykład, " A. Nielsen" ) wyniósł dziesiątki milionów dolarów rocznie. W krajach Eu...


strona 1 z 12 | Następna strona


Podobne streszczenia:

  • Podsumowanie na temat: Historia rozwoju marketingu, jego istoty i znaczenia. Złożone pojęcie &quo ...
  • Podsumowanie na temat: Koncepcja marketingu w firmie. Szukaj segmentu docelowego lub niszowych. ...
  • Podsumowanie na temat: Metody prowadzenia marketingu doslіdzhennya kompanієyu "Biznes. Marke ...
  • Podsumowanie na temat: Wdrożenie technologii sieci komputerowych w międzynarodowej marketingu Mark ...
  • Podsumowanie na temat: Badania i rozwój planu marketingowego Marketing "czyste i jasne"