Przedsiębiorstw handlu detalicznego Analiza procesu

Kategoria: Marketing

plan:

Wprowadzenie

1. Organizacja Proces w przedsiębiorstwie handlu detalicznego

1.1 Wprowadzenie do organizacji TTP

1.2 Działalność organizacji i technologii Po otrzymaniu i przyjęciu towaru w sklepie

1.3 Organizacja i technika bagażu i przygotowanie towarów do sprzedaży.

1.4 Zakwaterowanie i wyświetlanie towarów parkiet

2. Ogólna organizacyjna i ekonomiczna Charakterystyczną supermarket

2.1 wykonalności Sklepy" Unimart»

2.2 Sposoby poprawy Sklep proces" Unimart»

Wnioski

wykaz źródeł wykorzystanych


Wprowadzenie Głównym celem

obecny etap reformy gospodarcze przeprowadzone w handlu, stworzenia korzystnych warunków dla efektywnego działania handlu przedsiębiorstw. Ten cel osiągnąć, z jednej strony wymaga poprawa środowiska, finansowej, prawnej, w której podatku automaty firm, az drugiej wymaga radykalnej poprawy przedsiębiorstw w warunkach rynkowych.

istotną rolę w skutecznym Działalność przedsiębiorstw handlowych odgrywa proces handlowy. Znaczenie tematu ma wątpliwości, co do prawidłowej organizacji Proces transakcji w sklepie ostatecznie zależy od jego zysk.

Retail - to Ostateczna forma sprzedaży towarów do konsumenta końcowego w małych ilościach przez sklepy, pawilony, patelnie, namiotów i innych elementów sklep internetowy transakcji. Handlowy praca sprzedaży w przedsiębiorstwach handlu detalicznego w W przeciwieństwie do hurtowni ma swoje własne cechy. Sprzedawców firmy sprzedają towary bezpośrednio do publiczności, to jest fizyczna Osoby ubiegające się ich specyficznych technik i metod sprzedaży detalicznej, ostatecznie zakończone traktowanie produktów od producenta. Sprzedawca - przedsiębiorstwo, kupno i sprzedaż towarów, robót i usług klientów do ich osobistego, rodzinnego lub domowego użytku [1]

To oznacza

Zbiór wielu firm, w szeregu różnych znaków (Asortyment towarów, wielkość strefy wolnego handlu, co do wielkości rotacji itp.).

działalność komercyjna Można rozpoznać wszystkie zakupy towarów lub popełnione w celu późniejszego sprzedaje same jak przetwarzania lub po i dostosowanie do wymaganych właściwości, jakości, lub nawet tylko w celu poddania ich wynająć samochód.

Głównym celem

handlowej dowolna struktura działalności gospodarczej - zysk z tego Działania. I aby działalność ta była skuteczna, przedsiębiorstwo muszą być w stanie zidentyfikować wszystkie niedociągnięcia i proces handlu je wyeliminować. Firmy nie zawsze można polegać na istniejących warunkach Sposób, tzn. musi on być stale poprawie.

Handel i Technologia Proces w sklepie jest zestaw powiązanych ze sobą handlu (Komercyjna) i operacje produkcyjne i jest ostatnim etapem wszystko Proces handlu i dystrybucji produktów.

Celem pracy oczywiście jest badanie procesu handlowego.

przedmiotem badania wybrany supermarket" Unimart" (dalej do pracy - przedsiębiorstwo supermarket, supermarket), że sprzedaje jedzenie i podobne produkty do ludności miasta Komsomolsk-on-Amur. Sklep znajduje się w Rosji, Chabarowsk, Komsomolsk-on-Amur, ul. Dikopoltsev, 31/3.


1. Organizacja handlu i procesu technologicznego w handlu detalicznym Firma 1.1 Wprowadzenie do TTP

Operacyjny (znaki i procesy technologiczne) w sklepie - zestaw handlu i Celem procesu połączone kolejno Jest wnieść w szerokim zakresie produktów i jakości konsumentów o najniższych kosztów pracy i czasu.

istotne rozróżnienie procesów technologicznych i handlowych.

proces Zakupy przedstawia zmiany postaci wartości. Przedmiotem pracy jest nie tylko towary, ale również kupujący. Obejmuje ona nie tylko do doprowadzenia towaru konsumentów, ale także studium badanej populacji, tworzenie asortymentu, reklamy Poz. Struktura procesu sprzedaży, sekwencja ró...


strona 1 z 11 | Następna strona


Podobne streszczenia:

  • Podsumowanie na temat: Organizacja handlu i procesu technologicznego w sprzedaży hurtowej przedsię ...
  • Podsumowanie na temat: Organizacja handlu i procesu technologicznego na sprzedaży produktów nieżyw ...
  • Podsumowanie na temat: Organizacja handlu i procesu technologicznego na sprzedaży produktów nieżyw ...
  • Podsumowanie na temat: Doświadczenie w świecie handlu i firm pośredniczących w organizacji towarów ...
  • Podsumowanie na temat: Organizacji Handlu w Republice Białorusi. Przygotowanie towarów do sprzeda ...