Analiza systemu hurtowni towarów handlowych

Kategoria: Marketing

Wprowadzenie

Nowoczesny rozwój

Stosunki gospodarcze obejmuje wiele komplikacji gospodarczą Operacje czynienia przez niezależne gospodarcze pacjentów w ich bieżącej działalności, wzrost konkurencji we wszystkich rynkach towarowych. W takich okolicznościach, zapewniając rozwój gospodarczy Przedsiębiorstwo staje się wyzwaniem. Sukces jego pracy więcej zależy od zdolności głowicy prawidłowo ocenić na procesy rynku dynamika jego rozwoju, w celu wytworzenia odpowiedniego skuteczną strategię i skutecznie realizować w praktyce.

Obecnie transformacja postaw na niektórych rynkach towarowych: zmiany przez nich Struktura, istnieją duże gracze, którzy zaczynają się umieścić surowe warunki interakcja z kontrahentami, w celu utworzenia jednolitego systemu towarów z producent produktów do detalistów. W jaki sposób powodzeniem w stanie dostosować hurtowych organizacje handlowe do tych zmian, będzie w dużej mierze zależeć od przyszłych dynamiki rozwoju gospodarczego regionu.

W dzisiejszym globalnym

Rynek sprzedać produkt jest czasem łatwiej niż do zapewnienia dostawy konsumentów. Firmy muszą wybrać najlepsze sposoby przechowywania i przenieść towarów i usług, tak aby były one dostępne dla konsumentów w odpowiednim zakresie, w odpowiedni czas i odpowiednie miejsce. Sprawność przepływu towarów ma wielki wpływ, aby sprostać wymaganiom, a wartość kosztów producent. Słaby system dystrybucji może zanegować bez zarzutu w każdym względem działań marketingowych.

powyżej zmian konfrontuje hurtowni handlowych liczbę zadań, a w pierwszym skręcić Promocji merchandisingu, zgodnie z nowoczesnym wymagania środowiska biznesu.

Cel: nauka system hurtowni towarów handlowych.

zgodnie z przeznaczeniem ta praca była w następujący sposób:

- analiza organizacji działań sprzedażowych;

- analiza prądu Układ towarów studiował przedmiotem badań;

- opracowanie koncepcji tovarodvizhenija hurtowa przedsiębiorstw handlowych na rynku regionalnym.

przedmiotem badania jest to system dystrybucji fizycznej hurtowych firm Ltd. " Butter Factory" Krasnoborsky ».

przedmiotem badań Są sposoby, aby poprawić sprzedaż hurtową merchandising przedsiębiorstw handlowych, z uwzględnieniem tendencji w rozwoju regionalnego rynku.


1. Proces merchandising, jej znaczenie w marketingu mix Enterprise

1.1 Metody Organizacja tovarodvizhenija

Marketing Dealer dystrybutor merchandising

Aby pomyślnie

funkcjonowania i rozwoju przedsiębiorstwa muszą wdrożyć kompleksowy działania marketingowe. Marketing jest obecnie wykorzystywana we wszystkich Organizacje uczestniczące w konkursie na uwagi i rzecz kupujący pieniężne, które mają swobodę wyboru towarów i usług.

Promocja produktów - jest Najważniejszą częścią kompleksowych działań marketingowych, co jest każdy Forma działania wykorzystywane przez przedsiębiorstwa, dla informacji, perswazji i przypomnienia konsumentów na temat ich produktów, próbek, idei i usług [17, s.. 76].

Pod

towarów oznacza działalność planowania, realizacji i monitorowania fizycznej przenoszenie materiałów, towarów i informacji związanych z witryny ich produkcji do punktu konsumpcji w celu zaspokojenia potrzeb konsumentów i zysk. Minimalizacji kosztów organizacji przepływu towarów na wszystkich jej pokusa dla przedsiębiorstw w każdym przypadku nie może wpływać na poziom usługi.

tovarodvizhenija System zaprojektowany, aby dostarczyć towar po otrzymaniu zlecenia na czas. Przez Standardów zachodnioeuropejskich, prawdopodobieństwo dostarczenia towaru w rozsądnym terminie wynosi 91 - 96% [14, str.. 341].

decyzji głównego rozwiązania w ramach systemu dystrybucji - Realizacja zamówienia (informacj...


strona 1 z 11 | Następna strona


Podobne streszczenia:

  • Podsumowanie na temat: Organizacyjne i metodyczne aspekty tworzenia przedsiębiorstw handlowych na ...
  • Podsumowanie na temat: Reformy rynkowe w rynku konsumentów towarów i usług,
  • Podsumowanie na temat: System statystyki rynku dla towarów i usług
  • Podsumowanie na temat: Organizacja i sposoby poprawy stosunków handlowych z dostawcami towarów na ...
  • Podsumowanie na temat: Analiza i metody oceny konkurencyjności towarów i usług na rynku regionalny ...