Wzrost efektywności kampanii reklamowych: reklamy zewnętrznej komunikacji marketingu werbalne i nieformalne

Kategoria: Marketing

Zwiększenie Skuteczność kampanii reklamowych: reklama zewnętrzna i nieformalne werbalnej komunikacji marketingowej.


Wprowadzenie

Udana reklama

Kampania - to tandem z wielu elementów, z których jest epicentrum prawidłowo wybrany kanał mediów, która uwzględnia zarówno grupy docelowej - obiekt Ekspozycja reklamy i jak planowany budżet reklamowy odpowiada rzeczywistym kosztom. Jeśli oba te czynniki są efektywne, stąd można mówić o właściwej strategii opracowanej, profesjonalnie wykonana część taktycznym i operacyjnym kampanii. Jeśli pewnym etapie pokazuje nieskuteczność jest na porządkiem obrad Pytania na temat ewentualnej zmiany nośników reklamowych, środków, które należy podjąć w w celu wzmocnienia wpływu kampanii reklamowej w oparciu o aktualną sytuację w Rynek reklamy.


przyczyny spadku Skuteczność reklamy masowej

Czas rzeczywisty - to rozkwitu komunikacji marketingowej, a jego charakterystyczną cechą jest ich poszukiwanie nowych form, jak tradycyjnych kanałów medialnych - telewizja, radio, prasa, marketing bezpośredni i inne - dziś pokazują spadek wydajność. Wynika to z szybkiego rozwoju tradycyjnych form reklamy, i ewolucja stereotypu myślenia konsumentów jako takie na tle nasycenie rynku ofert handlowych konsumentów.

obecnie opracowała sytuacja, w której fakt aktywnego rozwoju tradycyjnych form reklamy było przyczyną znacznie kryzysu. Reklama w telewizji i masy reklama radiowa, która nie tak dawno temu zostały ustawione jako najpotężniejszy narzędzia komunikacji masowej dzisiaj, niestety, szybko tracą wydajność. Rośnie jako" grzybobranie" wielkości rynku reklamy prowadzi do sytuacja, w której konsument wysłał tradycyjne metody przekazu reklamowego utracone w niekończący się strumień reklamy, spada z ekranów telewizyjnych i odbędzie. Zmniejszyło skuteczność obietnic reklamowych i stawek reklamowych wzrastać, co wskazuje badań w tej dziedzinie, że wzrost Ceny za reklamę w 2009 roku przekroczyła 100% w porównaniu do roku poprzedniego. Tak , Stale poszerzając emisja netto zapewnienia konsumentom silna presja informacyjne, wymaga dla osiągnięcia wszystkich dużą reklamę budżety.

w rozwoju innych tradycyjnych formy komunikacji mogą być również obserwowane niezbyt optymistyczną tendencję. Prasa reklamy i mailingi nie są tak przyciąga uwagę konsumentów, jak nie było tak dawno temu. Każdy przekaz reklamowy utracone w niezliczonych innych takich jak on, często wysyłane śmieci jest nawet nie czytać pobieżnie.

Stosunku konsumentów do

Informacje reklamowe poważnie zmienia. Ludzie są zmęczeni niekończącą się obsesją reklama," krzyczy" zewsząd (choć to, co jest tam, aby zastanawiać się, słowo" reklama" ma Pochodzenia łacińskiego - «reclamare» - krzyczeć)! Ale dziś sytuacja jest taka, że ​​niezgodne krzyk Ogromna liczba reklamodawców jest trudne" demontażu" słowo. Tych, dla kogo to wszystko jest przeznaczone po prostu" zamknąć oczy i uszy" przełączania kanałów, usuwanie dźwięku, rzucanie papieru, niecierpliwi z magazynu opóźnienia wołać:" Jedna reklama .." itp. Reklama masowa jest postrzegana konsumentów jako stały bodziec, a komunikatywne i Informacje stracił swoją funkcję.

To pomaga

Powstawanie uporczywego braku zaufania do reklamy masowej. Dodaj tutaj różnego rodzaju sztuczki producentów towarów i usług, które mają tendencję do sprzedaży ich towary za wszelką cenę - gdy ceny są bez podatku VAT, gdy najważniejsza Większość informacji jest napisane drobnym drukiem, kiedy obiecał zniżki" do 50-70%", w , Podczas gdy w praktyce okazuje się, że rzeczywista część 3-5%, choć obiecał Zakres i jak nikt nie jest oszukiwany ... Ale to się robi: reklama Informacje te nie powodują żadnych innych wrażeń, ale podrażnienie i odrzucenie.

Tymczasem konsumenta, świadomie go...


strona 1 z 4 | Następna strona


Podobne streszczenia:

  • Podsumowanie na temat: Nośników reklamowych, ich klasyfikacji, wybór funkcji: reklamy prasowe, rad ...
  • Podsumowanie na temat: Reklama zewnętrzna jako ważny kanał dystrybucji reklamy
  • Podsumowanie na temat: Prasa jako podstawowy sposób reklamy - zalety i wady, ceny w publikacjach k ...
  • Podsumowanie na temat: Reklama informacje jaka jest її osoblivostі ob'єkta avtomatizovanoї Obr ...
  • Podsumowanie na temat: Ważne jest, aby zaufać reklamy?