Opis reklamy kosmetyków i salonów piękności

Kategoria: Marketing

ę do tekstów reklamowych salonów kosmetycznych.

Temat to techniki i metody badawcze reklamowania produktów kosmetycznych i usług kosmetycznych.

obiekt badania - teksty reklamowe poświęcone promocja salonów kosmetycznych i produktów kosmetycznych.

reklama materiał badawczy kosmetyki zaczął tekstów reklamowych (około 400 tekstów) Federalnego wydań czasopism: «Cosmopolitan», «Elle», «Harper Bazar» (2004 do 2007) .. Materiał badawczy Reklama Omsk salony urody był tekstów reklamowych i Omsk regionalnym czasopisma (ok. 120 tekstów). «oksymoron», «kupuję"," Drogie w Omsk" (. 2006 r. do 2007 r.)

teoretyczne i metodologiczne podstawą Badania były prace badaczy krajowych i zagranicznych z zakresu językoznawstwa kognitywnego, public relations, teoria reklamy, psychologii i marketingu. Temat reklamy kosmetyki, a zwłaszcza nowe salony kosmetyczne, a boczna droga, więc praca Materiały używane do witryn internetowych poświęconych najnowszych badań w dziedzinie reklamowania produktów kosmetycznych i usług oferowanych przez salony kosmetyczne.

nowość naukowa jest to, że praca po raz pierwszy język usystematyzowane, techniki stylistyczne i niewerbalne opinie i uważane ich wspólne wdrażanie tekstów promocyjnych w szczególności przemysł -. branży kosmetycznej

struktury . Praca składa się ze wstępu, dwa rozdziały, wnioski, wykaz literatury i aplikacji.

W pierwszym rozdziale

«Przyjęcia i środków oddziaływania w tekstach reklamowych, które promują produkty i usługi na rynku Przemysł kosmetyczny »wyznaczoną pojęcie" towary" i" usługi" i ujawnił klasyfikacji kosmetyczne i salony piękności klasyfikacji. Sklasyfikowane teksty reklamowe Nośniki reklamowe, określone komunikatywna model tekstów reklamowych kosmetyków - Marketing i salony piękności, a

rozważyć wspólne werbalne i niewerbalne sposoby wpływania na konsumenta poprzez tekst reklamy.

drugi rozdział «Opis reklama kosmetyków i salonów piękności Omsk »poświęcona nauce cechy komunikacji werbalnej i niewerbalnej wpływu technik w tekstach i kosmetyków salony urody w przykładzie przekazów reklamowych na ten temat.


1. Metody i środki oddziaływania w tekstach reklamowych, które promują produkty i usługi na przemysł kosmetyczny

koncepcje

1.1 Wartość towary i usługi w branży kosmetycznej

w ostatniej dekadzie Ze względu na ogólne zmiany gospodarcze w Rosji zmienił swój stosunek do zewnętrznej umysł i podejście do piękna w ogóle. W każdym czasie, kobiety próbował zająć , Ale jest na odpowiednim poziomie opieki był dostępny tylko znany, bogaty i uprzywilejowany Gatunek: Panie sądu, aktorki, żony i córki wybitny publicznego i politycznego figury, kobiety biznesu, itp. W towarzystwie mężczyzn, do niedawna był powszechnie sądzi niewłaściwe stosowanie jakiejkolwiek procedury wyjątkiem golenia twarzy i fryzury. Dzisiaj Sytuacja zmieniła się dramatycznie: w społeczeństwie stała się brudna pojawiają niechlujny zadbana, starzeją.

«Dlatego dziś, jak Jednakże, zwiększona aktywność rynku kosmetycznym rosyjskiego. Wzrosła jego pęd, liczba dużych firm hurtowych, całkowita liczba sprzedawców, przedstawiciel Zagranicznych producentów. Z każdym miesiącem staje się więcej pozycji w głównym grupy towarów. Marketing pełne informacje na temat korzystania z ten czy inny produkt kosmetyczny" [Samoilov 1998: 81].

Wraz z oferuje ogromny wiele produktów, na rynku przemysł kosmetyczny oferuje szeroką gamę usług i opieki wyglądu. Ale jeśli w połowie lat 90. do późnych podnosił deficytu era konsument był w stanie zaakceptować, co zaproponował, dziś firmy mają zrobić znacznie więcej, aby uzyskać jego uwagę. Do tego kosmetyku Firmy i salony urody korzystać różne reklamy...


Poprzednia strona | strona 2 z 53 | Następna strona


Podobne streszczenia:

  • Podsumowanie na temat: Nośników reklamowych, ich klasyfikacji, wybór funkcji: reklamy prasowe, rad ...
  • Podsumowanie na temat: Ekonomiczna wykonalność zastosowania Depilacja Salony piękności inną klasę
  • Podsumowanie na temat: "Reklama - silnik ..." Z natury językowej efektu wpływu mowy teks ...
  • Podsumowanie na temat: Język oznacza przyciągnąć uwagę w tekstach reklamowych (oparte na języku an ...
  • Podsumowanie na temat: Cechy i problemy przekładu tekstów reklamowych