Organizacja i zarządzanie mediaholdnga Wiadomości Media Rus

Kategoria: zarządzanie

Wprowadzenie

W

warunki rynkowe korzystają te firmy, a firmy są lepiej niż inni świadomi tych potrzeb i dostarczenie produktów, które mogą je zaspokoić. Ale rynek stale zmieniających się potrzeb osób pod wpływem różnych czynników, również zmiany, więc firma w celu osiągnięcia zysku, musi stale monitorować warunki rynkowe. W marketingu, który jest przeznaczony do zaspokojenia potrzeb osób, badanie jest ważne. Badania rynku - to każda działalność badawcza, zapewnienie potrzeb marketingowych. Z reguły potrzeba badań marketingowych wynika Podczas mocowania jednego z następujących problemów: 1) nie dociera do firmy w celach marketingowych; 2) przedsiębiorstwo pozycji gorszy zawodnik; 3) Spółka zamierza zdywersyfikować swoją działalność; 4) Spółka przygotowuje nową biznes plan; 5) wszelkie inne sytuacje, gdy menedżerowie mają trudności w wyborze działanie lub dokonać znaczących inwestycji.

Cel Niniejsza praca jest zdobycie praktycznych umiejętności za badania marketingowe mające na celu identyfikację problemów, a także identyfikacji możliwych rozwiązań.

obiekt Badania w pierwszej części mediów Holding" Wiadomości Media Rus" - jeden z największych krajowych gospodarstw posiadających oddziały w niemal wszystkich regionach Rosja, a także dwa w krajach WNP - Kazachstan i Ukraina. Rozdział pierwszy Praca poświęcona jest zasięg działalności mediów posiadających cechy, analiza jego Struktura organizacyjna. Holding zawiera kilka publikacji, w tym począwszy od maja 2011 roku. Składa się z gazety " Izwiestia", odpowiednio, interesujące jest prowadzenie marketingu badania w odniesieniu do tej publikacji, która jest poświęcona drugiej części tego Prace, które, zgodnie z praktycznych zaleceń NK Malhorta badania marketingowe realizowane w dwóch etapach badania marketingowe: Badanie w celu określenia problemu (problem Badania Identyfikacja) na podstawie" pięciu whys" i badania na Rozwiązywanie problemów (rozwiązywanie problemów badawczych), które są dokonywane na podstawie wnioski i zalecenia, aby rozwiązać zaistniałe problemy pravlencheskih.

ROZDZIAŁ

1. Organizacja i zarządzanie mediami Holding" Wiadomości Media Rus»

Ogólnie

cechą mediów gospodarstwa" Wiadomości Media Rus»

Jego

Historia Mediaholding" Wiadomości Media-Rus" jest od 1996 roku, kiedy jej założyciel, AA Gabrelyanov zaczął publikować gazetę" Moscow News" dla krótkim czasie zyskał ogromną popularność wśród czytelników i początku stopniowo wycofać w każdym regionie Rosji. W 2000 roku, nazwa gazety było wydanie zmienione, i od tego momentu opublikowana została pod nazwą" Życie", które Dziś jest jednym z najbardziej znanych na rynku rosyjskim nośników druku.

W

Wydanie z 2006 r., który udał się na tej chwili w 50 miastach Rosji pod marką " Życie" zostały połączone w jednym gospodarstwie" News Media-Rus", założona w formie Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. Weszła także spółka holdingowa wersja nowego wydania - pierwsze miasto tabloid" Twój Dzień".

Na

Dziś" Wiadomości Media Rus" - jeden z największych gospodarstw wraz z filiami w 58 regionów Rosji, a także dwa w krajach WNP - Kazachstan i Ukraina. Holding jest wydawcą dziennika społeczno-politycznego" Twój dzień" , tygodnik" Życie" , niekwestionowanym liderem w liczbie abonentów rynek mediów ostatnich kilku lat, portal informacyjny ŻYCIE NEWS.RU, tematyczna zasobów i życia życia sportowego SHOWBIZ gazeta biznes" Marker" i tygodnik magazyn błyszczący" » ciepła.

wydaje niezbędne, aby odsłonić pojęcie" posiadania" i bezpośrednio" media group".

Gospodarstwa

- Spółka publiczna wykorzystuje swój kapitał do nabycia akcji innych firm. Aktywa gospodarstwa są reprezentowane głównie przez akcje innych spółki akcyjne. Holdings to ból głowy (rodzic) fir...


strona 1 z 15 | Następna strona


Podobne streszczenia:

  • Podsumowanie na temat: Badania marketingowe prognozowanie JSC "firma Wołga media"
  • Podsumowanie na temat: "Czym jest życie, jeśli nie samochód, który jest napędzany przez pieni ...
  • Podsumowanie na temat: Program jest firma badania marketingowe "Fabryka Evromebli"
  • Podsumowanie na temat: Badania Humor: badanie humoru jest nic śmiesznego
  • Podsumowanie na temat: Improwizacja jest formą ruchu i pod wpływem muzyki (badania w zakresie jako ...