Historia roślin bezpłatny Falcon

Kategoria: Metalurgia

Lipieck Politechnika stan

Działu obróbki metalu

Podsumowanie

na

" Historia zakładu Falcon darmo"

Zakończony: student Lepekin NV

grupy OD-01-1

Sprawdź Peshkov

Lipieck 2002

Zawartość

1. WSTĘP 1.

2. NARODZINY ZAKŁAD 1-3.

3. BUDOWA 3-5.

4. Wzrost i DROP 5-7.

5. PRACA ARMY 7-8.

6. Instalacji odzysku 8-10.

7. Drugie narodziny 10-14.

8. PIERWSZA KRAJ 14.

9. NAJNOWSZE 14 lat.

WSTĘP

Wielki krok w rozwoju hutnictwa było pierwsze zastosowanie sztucznych w wielkich pieców rudy proplavki przez mieszek. Od słowa" dmati" (cios) ma swoją nazwę domnitsy a następnie wielkie piece. Na rosyjskiego pochodzenia określa nazwę dnie pieca - w piecu, ponieważ hoary antyku domnitsy zazwyczaj zbudowany u stóp górskiego wzgórzu.

dostępność w głębi rezerwach kruszcowych naszego regionu, wapienia i dużych obszarów leśnych sprzyja rozwojowi w branży Lipieck żelaza.

Pierwszy

fabryki do produkcji rudy żelaza na podstawie Lipieck powstały w XVII wieku w Borinskaya, Romanowa i Kuzminka. Produkty z tych roślin nie tylko do zaspokojenia potrzeb ludności, ale także zbudować flotę, że stworzył w tym czasie, aby chronić państwo z południowych obrzeżach katastrofalne najazdy Tatarów krymskich i Turków.

Produkcja Lipieck żelaza dostaje wielki rozwój w okresie panowania Piotra I. Jego Działania państwa związane z kampanią Azowskiego, zażądał dużo metalowe dla wysiłku wojennego. Zakłady działające w Rosji nie mógł sprostać rośnie popyt na metal, a następnie Peter Zamówiłem Ogólne Admirał hrabia Apraksin:" Dla floty, ile potrzeba, i po prostu zbudować krawędź Gdańsku w górę rzeki fabryki Woroneż Romanovskoye powiatu Lipskies żelaza." Było to Początek procesu przemysłowego wytwarzania metali z rud Lipieck Pole.

Więcej

90 lat zakłady pracy zbudowane w czasach Piotrowej. Następnie nie wytrzymać konkurencję i południową Ural-Hutniczej w 1755 Lipieck fabryki zatrzymał ich pracy.

Z

fabryki stopu przemysłowych powiat Lipieck wartość spada. Sto lat jego podglebia bogate w rudy żelaza i wapienia, nie były wykorzystywane do przemysł metalurgiczny.

Urodzenie Roślin

okresie szybkiego rozwoju kapitalizmu w Rosji pod koniec Rezerwy rudy XIX wiek Lipieck uwagę rosyjskie i ich przedsiębiorców zagranicznych z z kapitalistycznego świata. Ponownie rozpocząć opracowane wnętrza ziemi. Zbudowany w Lipieck Sokolsky hutniczych Roślin.

W

Koniec XIX wieku, kapitału zagranicznego, z pomocą rządu carskiego Powszechnie stosowane rosyjskie przestrzenie, a przede wszystkim w operacji rud żelaza. Kapitał zagraniczny znaleziono Twój w aplikacji Lipieck z aktywnym udziałem lokalnych ziemianina Kozhina marszałka szlachty. Decydując się na właściwym rodzajem ich chwiejny sprawę, że w sierpniu 1897 zapewnia Lipieck miasta rozdział pisemne oświadczenie o takiej treści:

«Oferta Inicjatywa badania złóż w ziemi miejskich czy miejskich Spółka zgadza się z nią, i spedycja niniejszym plan zaciągania eksploatacja surowców mineralnych, proszę cię, mg, nie więcej 15-sza sugerują Września do dyskusji na temat przyszłości Rady Miasta dotyczącą mojej aplikacji badania produkcji i eksploatacji rud żelaza na ziemi miasta społeczeństwa zgodnie z warunkami określonymi w proponowanym programie ... »

W

jego program Kojin poprosił miasto wziąć obszar lądowy w 3600 do dziesięciny Poszukiwania i wydobycie według własnego uznania przez okres 30 lat. On obiecał płaci rocznie za 20 rubli za akr i 1/4 grosza za kg rudy żelaza.

Miasto wyżywienie, słuchanie ustnego zapewnienia Kozhina że miasto bę...


strona 1 z 10 | Następna strona


Podobne streszczenia:

  • Podsumowanie na temat: Lipieck pojazdów użytkowych roślin
  • Podsumowanie na temat: Rudy żelaza i hutnictwa żelaza
  • Podsumowanie na temat: Kontrola procesu produkcji buraka cukrowego dzielnicy Lermontow Stanovlyans ...
  • Podsumowanie na temat: Problemy rozwoju społeczno-gospodarczego regionu Lipieck
  • Podsumowanie na temat: Powiat dostaw gazu z Lipieck