Piano na wydajność pracy

Kategoria: Muzyka

1) Celem prac nad pianistyki - informacyjny, jasny, technicznie doskonały, wydajność.

2) " Studiowanie dzieł - jest to proces skomplikowany i niejednorodny" - mówi profesor St Petersburg Conservatory VH Razumovskaya.

) ujawnienie treści artystycznej pracy;

b) Rozkład warunkowy muzycznego pracy w trzech fazach.

3) Pierwszy etap pracy muzycznej.

) zapoznanie z produktem;

b) Podstawowe wymagania do analizy;

) uczenie się na pamięć.

4) Drugi etap prac na dzieła muzycznego.

) Połączenie ogólnie: zadania częściowe do pracy na produkcie;

b) główne problemy; (Dźwięk instrumentu, frazowania, dynamiki, artykulacji, agogics, pedałowania,

) Zasady mistrzostwa technicznego produktu.

5) Trzeci etap prac nad dzieła muzycznego.

) ciekawe wyszukiwania logika obrazów;

b) emocje dekodujące, skonfigurowany wyrażone w każdym odcinku muzycznego;

) -" Uczeń musi dążyć do umiejętność psychicznie wyobrazić dźwięk, a nie tekstu muzycznego" - pisze w Y.Gofman" gra na fortepianie"

.

GG Neuhaus napisał - że obraz wizualny nie jest tak dużo, aby" zobaczyć", jak muzyczny sens, ponieważ istotą muzyki -. kształcie sztuki uogólnień"

III. " Duży błąd prowadzi, kto oddziela pojazdy od zawartości muzyka. Technologia jest zewnętrzny wirtuozeria, to jest przede wszystkim skromność i przestronne" - pisze Ya.Milshteyn. KM Igumnow.

1) Wykonywania pracy na fortepianie - to proces studiowania realizacji, w które w połączeniu z muzyczną wrażliwość emocjonalną percepcją.

Pedagogiczne Praca - zawsze skomplikowany proces, ale w sferze sztuki, a może nawet więcej stopniu niż w innych dziedzinach, jak zadania, które stoją nauczyciel zawsze duże, zróżnicowane.

Kiedy

nauka gry na fortepianie jako główny organizującej zasady działa Postanowienia ogólne pedagogiki. Oprócz pracy nauczyciela - zawsze pianista ucieleśnieniem wymagania wysokiej sensowności ideologicznego i artystycznego Runtime. Która jest połączona z wielkim umiejętności profesjonalnego. Oni wyraża postawę w naszym kraju do sztuki muzyki jako jeden z ważne narzędzie kształcenia ideologicznego i rozwoju estetycznym.

Sztuka odgrywa w procesie kształcenia ideologicznego ludzi, wzbogacając swój świat duchowy, powstawanie estetyczne smakuje rolę.

W

edukowanie świat emocji i uczuć człowieka, muzyka nie jest wymienny tyle wpływu na najdelikatniejsze struny duszy ludzkiej. Nie obchodzi mnie, co muzyka słuchać i uczyć się.

" Muzyka powinny ogień z ludzkich serc" - napisał L.Beethoven. W tych słowa są doskonale wyrażone wpływ muzyki.

Piękny

muzyka uszlachetnia nas, sprawia, że ​​lepsze, czystsze, bardziej energiczny i kultywuje posiadamy wysokie myśli i uczucia.

Repertuar ma nie tylko wartość poznawczą, nie tylko rozszerza musical perspektywy, pianistyczne umiejętności ucznia, ale także program etyczny. W związku z Nauczyciel wymaga poważnej, ciągłej pracy, która zapewnia muzyka i ogólny rozwój ucznia.

Społeczność forma lekcji. Na lekcji nauczyciel daje uczniowi niezbędne wiedza i umiejętności, kieruje jego edukacji rozwojowej. Ogólny cel lekcji, kiedy różne cele, które pojawia się od konkretnych warunków, możemy określić Jak sprawdzić status studenta w tej chwili i co czyni go Wydajność w przyszłości.

Na

odbyła się lekcja, jeśli - nawet minimalne - odrabianiu prac domowych i biorąc pod uwagę Impuls twórczy i materiał do następnego zadania. Co do zasady, jednej lekcji równie niemożliwe do zaangażowania się w głębi i szczegółowo ze studentem wszystkich działa program. Więc można posłuchać całego repertuaru i udzielić porad, lub zdecydować się na bardziej szczegółowych prac działa.

pracy na każdy prod...


strona 1 z 5 | Następna strona


Podobne streszczenia:

  • Podsumowanie na temat: W początkowej fazie prac nad dzieła muzycznego
  • Podsumowanie na temat: Rozrobka techniki formuvannya w uchnіv systemów wiedzy i s vmіn tehnologії ...
  • Podsumowanie na temat: Synteza nauczycieli i wydajności muzyczne umiejętności zawodowych w pracy n ...
  • Podsumowanie na temat: Zmіna umowa o pracę na KZPP Ukrainy do projektu Kodeksu Pracy Ukrainy jest ...
  • Podsumowanie na temat: Muzyka jako forma sztuki