Aura

Kategoria: Okultyzm i UFOlogia

Ministerstwo ogólnego i zawodowego Rosja.

Perm Stan techniczny Uniwersytet

Wydział Humanistyczny

Podsumowanie

«Aura»

Nauczyciel

Alybina AT

praca wykonywana

Oczywiście

Student I

Grupa OL-99-2 (A3)

Evseenkov Vladislav

Perm 1999.


Obecnie w znacznie zwiększyła udział uwzględnieniem alternatywnych informacji i praktyce jego stosowanie metod niestandardowych poznawczych. Ta, niech nieco nietypowy, ale w ogóle, to jest naturalne zjawisko ma logiczne Objaśnienie: Proces transformacji energii i informacji pola Ziemi. Obrazowo mówiąc, to oznacza, że ​​planeta się zmienia charakter.

Jeśli spojrzeć na

Nasza ukochana matka Ziemia z góry, wygląda jak ogromny mrowisko. Ludzie zawsze gdzieś w pośpiechu, działa w różnych kierunkach. Ale w przeciwieństwie do mrówki, które żyją zgodnie z prawami natury, ludzie żyją w iluzoryczne lub świat marzeń i to wszedł w konflikt z prawem Wszechświata. Kiedy osoba harmonizuje swoje szczupłe ciało, znika w łazience bez śladu.

O, gdyby ludzie w Ziemia przestała rozdrażnienie na każdy szczegół, by zachować spokój i równowagi, uznając siebie jako małego statku pasażerskiego w ramach zwany" Ziemia" - o ile nie zostały zanieczyszczenia siebie

?

-Nie!

Oni żyli

​​wolny Szczęśliwa rodzina, uśmiechnięte i szczęśliwe życie, robi tylko dobre uczynki. Tutaj wtedy nadejdzie raj na ziemi.

O, gdyby ludzie w Cały świat mógł jednocześnie przez jedna minutę zamrożenia i podnieść oczy do niebo, wyobrazić sobie, jak będzie natychmiast przekształca aura Goddess Terra! Można powiedzieć, że ten sen? Nie jest rzeczywistość snów tat

Czym jest życie?

Życie - to wszystko, co istnieje. Mimo faktu, że mamy nazywają" martwy ptak" jest rzeczywiście żywy. Może zwykle forma życia obiekt przestał - i daje nam powód, aby nazywać go martwego - ale ze zniknięciem rzeczywistości, że życie zaczyna się nowej formy życia. Proces rozkładu tworzy swoje własne życie!

Wszystko jest wibracją. Wszystko to składa się z cząsteczek, które są w ciągłym ruchu. Ludzie mają również wielu szybko obracające cząsteczek. Wszyscy - wszechświat Wszechświat, w którym cząsteczki obracać jak planety wokół Słońca. Mózg Człowiek - rodzaj odbiornika sygnałów nadawany Super - H. Z kolei, może wysyłać sygnały do ​​Super - ja: wiedzy, i doświadczenie. itp. Te wiadomości są przesyłane na" srebrny sznur" - masowej szybko obracających cząsteczek, których prędkość ma bardzo szeroki zakresie, który pozwala na komunikację jednocześnie w organizmie ludzkim, i Powyżej - I.

ciało na świecie jest rodzaj Mechanizm, zarządzane z daleka. Kierowca - Nad nim - Ya" Srebrny Przewód" -kabel" , w której superego - Zgłosiłem się na ciele Świat.

Dążenie do duchowości, ludzie mają tendencję do zwiększania podniesienie wibracji jego superego - Ponad Ya - Wysłałem część siebie w ludzkie ciało, aby zdobyć wiedzę i zdobyć siłę. Każdy dobry rzeczy, które robimy, zwiększa poziom naszych wibracji na Ziemi i na płaszczyźnie astralnej, ale kiedy robimy złe - możemy obniżyć poziom drgań. Tak więc, kiedy chcą więcej zła, jedziemy w dół co najmniej jeden etap na drabiny ewolucji, a każdy dobry uczynek zwiększa nasze wibracje. To jest to, co Buddyści na myśli mówiąc," polecając dobrem za zło, wspinać się i nigdy nie spadnie ».

ludzkie ciało, które jest źródłem elektrycznej jest otoczona polem magnetycznym. Ciało eteryczne, jak my to nazywamy, wibruje i działa tak szybko, że nie jesteśmy w stanie zauważyć przepływ, jak obecny w żarówce ma częstotliwość 50 lub 60 cykli na sekundę, ale nie zauważają - z tym, że na pokładzie statku, przy czym częstotliwoś...


strona 1 z 8 | Następna strona


Podobne streszczenia:

  • Podsumowanie na temat: "Czym jest życie, jeśli nie samochód, który jest napędzany przez pieni ...
  • Podsumowanie na temat: "Miłość - jest, kiedy chcesz, co nie jest, i nie będzie się działo&quo ...
  • Podsumowanie na temat: Czym jest życie?
  • Podsumowanie na temat: Czym jest życie?
  • Podsumowanie na temat: Czym jest życie z punktu widzenia chemii fizycznej