Symbolika liczb

Kategoria: Okultyzm i UFOlogia

Ktoś może się wydawać, że numerologia Craze - chwilowa moda, a ludzie nią zafascynowany, szybko chłodzi. Ale zniesienie zakazu, a także inne starożytne ezoteryczne nauki, odrodzić. To jest naturalne, ponieważ wszystkie one są stosowane aby każdy z nas kiedyś, ale teraz, w każdym wieku, w każdym sfera aktywności, czy to produkcji, szkoła, sport, nauka czy sztuka. Powiedzmy, numerologia jest stosowana już używane przez lekarzy w Center for Applied eniologii i kultury zdrowotnej.

Centrum

w diagnostyce pacjenta zawsze używać kwadratowy Pifagora.Etot magiczne kwadrat na podstawie faktu, że nasz istota polega datę urodzenia. Inną rzeczą, która jest w nas od konieczności realizacji.

Jeśli

rodziców wychowujących swoje dzieci na podstawie danych z magicznego kwadratu, w Świat byłby o wiele bardziej zdrowe i harmonijne osób. Plac ujawnia istotę Mężczyzna mówi, w którą stronę powinien pójść.

Essence Leczenie Pitagorasa kwadrat tylko zrozumieć primere.Skazhem słynny psychiczny Uri Geller urodził się 20.12.1946. Umieszczenie dane z dnia, miesiąca i roku urodzenia: 2 +1 +2 +1 +9 +4 +6=25. To Numer pierwszy pracę. Wprowadzenie liczby, jego składniki: 2 +5=7. To Drugi działa numer. Następnie ilość pierwszej obróbki odejmowanie dwukrotnej ilości numery urodziny: 24-4=21. To Trzeci numer pracy. Numer czwarty pracy - suma cyfr trzeci: 2 +1=3. Ilość Pierwszy i trzeci jest piąty numer pracy: 25 21=46. Ilość Drugi i czwarty z sześciu: 7 +3=10, tj. 1.

kolejce wszystkie numery tworzą magiczny kwadrat, przynosząc wszystkie jednostki w Pierwsza kolumna tej tabeli, wszystkie dwójki w drugim itd.

wszystko Liczby wyglądają tak: 20.12.1946 sześć 25, 7, 21, 3, 46, 1.

Kwadrat będzie wyglądać tak:

44 1111 7

2222 5 -

3 9 66

Wymagane Należy uznać, że ustala się dla każdej komórki ludzkiego Jakość nie zawsze pokrywają się, choć jest to często bywa. Sprawa że jakość musi być postrzegane jako depozyt jako potencjału jako zastawione Naturalnie. Inną rzeczą jest to, że edukacja, szkolenia, okoliczności życia może nie umożliwiają, który całkowicie jest sposobem zaprogramowano charakter. Ale kto będzie nas zatrzymać teraz, gdy wiemy, że jesteśmy właścicielami, a co obcych, obcy, rozwijamy te słodkie cechy, które jeszcze nie były objawia?

, miejsca Liczba 1 - jest możliwość wyboru swój cel i przejść do niego, bez względu na przeszkody lub organy. Jest on wspierany przez egoizm, woli, wytrwałości. Niż więcej jednostek, więcej z tych cech. Ale jeśli więcej niż cztery pozytywne zamienia się w swoje przeciwieństwo, osoba taka jest bardzo trudna.

Kosmiczna Numer 2 - bioenergia, zmysłowy, uduchowiony. Zazwyczaj dobre wróżki mieć co najmniej trzy pary, ale jeśli jest więcej niż cztery osoby mogą łatwo się spod kontroli.

Kosmiczna Numer 3 - dokładność, swoistość, organizovonnst. Wzrost potraja isilivaet wszystkie te cechy. Z nich, warto spojrzeć na samego człowieka w naukach ścisłych, środowiska akustycznego. Przewaga potraja tworzy pedantów," Człowiek w sprawie" biurokraci.

Kosmiczna Numer 4 -zdrowie. Jest to spowodowane egregor tzn. energia Przestrzeń, toczone przodkowie i ochrony cheloveka.Otsutsvie czteroosobowe sprawia, że ​​człowiek boleznennym.Perehlest sam czterokrotnie często prowadzi do nieporozumień: mówią, jak inni cierpią, chyba nie tak żyć, nie jeść i tak dalej. Jak mówi, nikt nie jest głodny karmione.

Kosmiczna Numer 5 - intuicja, postrzeganie trójwymiarowe, zdolność do kontaktu, to jest do otrzymywania informacji z poza mira.Yasnovidenie takich ludzi zaczyna przejawia się na poziomie trzech piątki. Jeśli są więcej niż cztery, a następnie człowieka może iść poza skalę i jeden z podróży do planu astralnego, nie może wrócić ...


strona 1 z 3 | Następna strona


Podobne streszczenia:

  • Podsumowanie na temat: "Czym jest życie, jeśli nie samochód, który jest napędzany przez pieni ...
  • Podsumowanie na temat: Oglądaj karmienia: więcej karmisz, tym więcej mleka produkowany jest
  • Podsumowanie na temat: Co to jest tymczasowe rent i gdy jest on przypisany. Jak jest wielkość tym ...
  • Podsumowanie na temat: "Miłość - jest, kiedy chcesz, co nie jest, i nie będzie się działo&quo ...
  • Podsumowanie na temat: Wszystko postęp jest reakcyjny, jeśli osoba zapada