Czy jesteśmy sami we wszechświecie?

Kategoria: Okultyzm i UFOlogia

PLAN:

1. Prawda gdzieś w pobliżu ...

2. UFO pokój na skraju rzeczywistości ...

3. Sam Czy jesteśmy we wszechświecie?

4. W szukaj życia ...

5. Wiadomość inne światy ...


Mamy

żyjemy na małej planecie, przesuwając się wokół jednej z niezliczonych gwiazdy wszechświata. I tak trudno jest pogodzić się z myślą, że jesteśmy sami w bezgraniczna przestrzeń. Większość współczesnych astronomów fizycy i filozofowie uważają, że życie jest powszechnym zjawiskiem we wszechświecie, i istnieje wiele światów z inteligentnego życia. Pewien poziom rozwoju pozaziemskie cywilizacje mogą być zarówno powyżej i poniżej ziemi zawsze. Mianowicie z wyższej cywilizacji nas Ziemian, szczególnie interesujące nawiązanie kontaktów

A może te

Kontakty były, a tajne służby z kontaktowcami milczy na ten temat? Po około Obcy tak wiele zostało napisane w gazetach i czasopismach, w radiu i powiedział telewizor. To prawda, większość z tych raportów były tylko plotki, ale w każdej słuchu jest prawda.

Tak czy

kontakty z pozaziemskimi cywilizacjami, czy nie?

były. To potwierdzone przez wielu świadków, nie mogą być oskarżeni o oszustwa lub powiedzieć, że mają ogromny atak histerii i halucynacji.


Późno

We wtorek wieczorem 7 października 1975 27-letnimu stolarz Robert w Suffern Wieś Bracebridge, Ontario, zwanym siostra, która mieszka w pobliżu, na sam ulica. Poprosiła go, aby sprawdzić, na dziwnym blaskiem pochodzącym z nie stoi daleko spichlerze. Suffern pojechaliśmy do spichlerza. Nie odkryć nie ma nic niezwykłego, odwrócił się, chcąc zadzwonić na siostra. Nagle, ku mojemu zdumieniu, ujrzał wprost żwiru drogowego w ciemności, do płyt o średnicy 3,5-4 m.

«Ja przerażony, powiedział dziennikarzom, później," Toronto Sun", że to prawda mnie-bez światła i bez żadnych oznak życia." Jego samochód nie jest jeszcze udało się całkowicie zatrzymać, mówił dalej, kiedy obiekt" wzrosła w pionie się i zniknął ».

Według

Suffern, jak tylko okazało się, że samochód, który by wrócić do domu, na drodze przed Samochód prowadził straszną postać ludzkiego około 1,2 m wysokości, jak nieproporcjonalnie szerokie ramiona, ubrani w kolorze srebrno-szarym z postaci kulek kask. Suffern uderzył na hamulce, samochód wpadł w poślizg na twardą powierzchnię, i ledwo udało się uniknąć kolizji z istoty, która odwraca się gwałtownie w bok, podbiegł do krawędzi drogi, przeskoczył ogrodzenie i pobiegł na pole, zniknęła. W historii Suffern korespondent" San" wyglądało to tak:" Kiedy figura pobiegł do ogrodzenia, a następnie oparł dłoń na blacie i skoczył na niego bez żadnych trudności, jakby nie było żadnego ciężki." Absolutnie oszołomiony to nagłe spotkanie, Suffern wreszcie przyszedł, aby przejść do znacznie domu. Ale kiedy zobaczył, że UFO powrócił i krótko zawisł nad drogie. W następnej chwili, krążył wokół masztu i linii wysokiego napięcia zniknął," czerwony" wchodzenie na nocnym niebie.

Ani

​​krewni Nie ma przyjaciół, nie dziennikarze, nie ma specjalnych komisji, lub po prostu ciekawy, który następnie odwiedził gospodarstwo nie udało się go przekonać do czegokolwiek.

Jeśli

Historia kończy się tam, byłoby niczym więcej niż najnowszym dodatku do stale rośnie w ostatnich latach, lista tajemnicze i trudne do Terminy badań i spotkań.

15 lipca 1976 roku, co jest około dziewięciu miesięcy po incydencie w Bracebridge, Harry Tokarts kolega Michelle Alberti, razem z jednym" filmowcy" postanowił wizytę do Suffern nadzieję dowiedzieć się czegoś o wypadku w 1975 roku.

Ani

​​Suffern, Tokarts który charakteryzuje jako osoba" dobrze ważąc słowa" ani jego żona -" typowy prowincjonalny", nie ukrywa swoich po...


strona 1 z 9 | Następna strona


Podobne streszczenia:

  • Podsumowanie na temat: "Czym jest życie, jeśli nie samochód, który jest napędzany przez pieni ...
  • Podsumowanie na temat: Czy jesteśmy sami we wszechświecie
  • Podsumowanie na temat: Czy jesteśmy sami we wszechświecie?
  • Podsumowanie na temat: Prawda jest prawdą w akcji. VM SHukshin
  • Podsumowanie na temat: Co jest lepsze - prawda czy współczucie?