Sny i ich interpretacja

Kategoria: Okultyzm i UFOlogia

(Adler)

Celem interpretacji Marzenia jest pokaz jego pacjent przygotowawczy praca i ćwiczenia typowo Odsłonić to jako aranżer jego choroby, wykazać go, jak on oparty na alegoryczne symbole i tendencyjnie wybrany odcinki, starając się podejście do istniejących jego problemy od strony pozwalający go przeprowadzić ich indywidualne pragnienie, aby przejść już z góry określone jego celem fikcyjne wyższości.

Mamy

radzenia sobie z starożytny błąd , które mogą być ślad się do kołyski ludzkość. Głupcy i mędrcy walczył nad nią, królowie i żebracy chciał rozwinąć granice ich perspektywy za pośrednictwem interpretacji marzenia. Wystąpieniu marzyć? Co to jest jest? Jak odszyfrować jego bohaterowie? Jaki jest jego sens? Jego cel?

Egipcjanie Chaldejczycy, Żydzi, Grecy, Rzymianie germanu i rozrywki związane z nimi słuchać do runiczny język snów, mity, legendy często ukryte Napięcia Dążenie do zrozumienia sny i ich interpretacja. Wciąż jak się pisze powtórzony Myśl może spać otworzyć przyszłość! W słynnej Tłumacze marzenia w Biblii, Talmud w Herodot, Artemidorus, Cicero, w " Pieśń o Nibe-lung" brzmi przekonanie śnić - To jest spojrzenie w przyszłości! I wszystkie myśli celu Fakt, że uczyć się zinterpretować Dreaming i dowiedzieć się, przyszłość. A nawet dzisiaj pragnienie zrozumieć Neve domoe stale wiąże z myślą o Again-towe. Głębokość Badanie marzeń wskazuje Wdrożenie, które marzenia oraz dowolny Innym zjawiskiem, życia psychicznego, zaangażowany umysłowy indywidualne życie. Ale natychmiast powstaje pytanie, pokazując nam możliwość Perspektywy proroczy Zainstaluj ponownie nie tak łatwo, że wolałby może mylić niż wyjaśnienie sytuacja. To układanka brzmi następująco sposób: naprawdę Człowiek w duchu i naprawdę nie podano zbadać choć przyszłość byłby znany W terminie, jeżeli Uczestniczy tworzenia to przyszłość? Czy przypuszczenie, które szumnie nazywany także i" intuicja" nie odtwarza człowiek Życie jest o wiele ważniejsze rolę niż wierzę inne niedoinformowani krytyka?

Cel obserwacja pozwala dostać się z nami tego rodzaju wiedza. Jeśli to pytanie umieszczone bezpośrednio człowiek jako zazwyczaj odpowiedzialny przecząca. Ale nie jest zwracać uwagę Myśli i słowa który wyrazić głośno. Jeśli skręcamy przemieszczeń postawy, działania człowiek, uzyskać całkowicie inna odpowiedź. Mimo, że zaprzecza że możemy patrzeć W przyszłości, wszystkie nasz styl życia daje naszym pragnienie Zaufanie przepowiadać przyszłych zdarzeń, przewidywania zablokowane. Nasze działania wyraźnie wskazują, że - dobrze, czy źle - kij nasza wiedza o przyszłości. Więcej że! Łatwo dowieść my nie może działać jeśli własny reprezentacja o przyszłe wydarzenia - Jakie mamy lub życzeń boi - nie zachęciły Nie reżyserii, nie zatrzymał i nie zrobić ich uniknąć. Stale zachowują się tak, jak gdyby już wcześniej znać przyszłość choć świadomi że nic nie wiedzą nie może.

Rozpocząć z drobiazgów życia. Gdy miałem jakikolwiek obecnie kupić, I zrozumieć przyjemne, zaliczka szczęśliwy, patrząc do przodu. Często tylko tylko ta firma wiara w góry z głębi serca Sytuacja z jego przyjemne lub nieprzyjemny strony mogą uczynić mnie akt lub zatrzymać. Fakt, że Mogłem się mylić, Nie mogę ingerować. Lub Nie mogę się powstrzymać, do przezwyciężyć budzenie wątpliwości, zważonych Dwa możliwe sytuacji w przyszłości, bez wchodzenia do każdej decyzji. Kiedy kładę się spać, Nie wiem, co się dzieje jutro rano po przebudzeniu - Ale ja jest to uważane.

Ale

Czy naprawdę jestem o tym wie? Wiedzieć a także, że , które teraz stoją przed Tobą i Govo-

Ryu? Nie, ta wiedza zupełnie inna rodzaju. W moim świadomy myśląc, że nie można znaleźć, ale w moich manier, w moich działań wyraźnie widoczn...


strona 1 z 7 | Następna strona


Podobne streszczenia:

  • Podsumowanie na temat: "Czym jest życie, jeśli nie samochód, który jest napędzany przez pieni ...
  • Podsumowanie na temat: A jeśli młody człowiek skłonny jest biseksualizm
  • Podsumowanie na temat: Jako człowiek i jego styl życia
  • Podsumowanie na temat: Jeżeli pracownik nie jest uprawniony do tego urlopu może
  • Podsumowanie na temat: Teraz jest jego bohaterem i antybohaterem