Krótki badania marketingowe na rynku restauracji w Moskwie

Kategoria: Reklama

Yuri Smirnov, Szef RSD-konsultacji

W

Ogólnie rzecz biorąc, chcemy podzielić się z czytelnikami, koledzy raczej niekonwencjonalny spojrzeć na trendy rynku gastronomicznym Moskwa ocenia zawodowego punktu widzenia stan usług w sektorze publicznym jedzenie i trochę zrozumienia trendów w celu rozwoju systemu.

pierwsze Najważniejszym oceny, które mogą być, naszym zdaniem, w celu określenia rynku usług catering czyli Moskwa - jest jego zasadnicza różnica z podstawowym Rynki te usługi w dużych miastach rosyjskich. I, w naszej opinii, mimo na wielu badaniach marketingowych rynku, można stwierdzić, Fakt, że tak wielu zawodowych naukowców silnie uproszczenia spojrzeć na rynku, z jednej strony, a nie głęboko dokapyvayas motywy i przyczyny zdarzenia. Z drugiej strony, wiele osób uważa, że model rynku, ujawniając i również pożądane z punktu widzenia wprowadzania go z własnym nowym segmencie produktów gastronomicznych. W tym artykule po prostu chcę zaoferować naszą opinię na bardzo ważnych i istotnych czynników , które w zasadzie nie wchodzą do tradycyjnie różnych raportów analitycznych poziom kompetencji i głębokości. I są na pewno bardzo ważne.

I

Te pomocnicze 'elementy' w systemie oceny w dużej mierze określić jej twarz i dzisiejsze prognozy wektory rozwoju w przyszłości. Zrozumienie Rynek usług jest tworzona przez dwóch głównych zestawów zagadnień:

) Kto tak naprawdę chce sprzedać (ofertę) produktu. Kto to jest konsument?

B) Jaki rodzaj produktu chcesz stworzyć i zaoferować i jakie cechy powinien posiadać, aby spełnić żądanie konsumenta?

Przed

wszystko, chcielibyśmy zająć się jednym z najważniejszych trendów, które ktoś ignorancja i kto produkuje zaniżenia widzeniem. Chociaż, w naszej opinii, jest kluczowym zagadnieniem rynku Moskwie! Jego różnorodność i ekstremalne polaryzacja, z granicami bardzo niewyraźne książki teoretyczne segmentów. Zasadnicze znaczenie wizja rynku usług gastronomicznych, z uwzględnieniem kapitału zestaw czynników warunkowych.

mieszkańców Moskwa, a jego przepełnienia i przyczyn tego niepohamowanego wzrostu - to na Zasadniczo głównym problemem w zrozumieniu. Moskwa, pod wieloma względami, stała poligon doświadczalny dla nowych produktów, usług, koncepcji i, oczywiście, najbardziej pożądane na rynku sprzedaży towarów i świadczenia usług na sprzedaż. Że jest sztuczne tworzenie zdolności rynku i wzrost konkurencji - w dużym stopniu, a najczęściej określana przez Inwestorów pragnienie i Przedsiębiorców rzeczywiście działa na tym rynku, a nie obywatele potrzebują tej usługi Produkt, oferta. I to na pewno jest poważnym problemem na rynku cała. Że wzrost głównego" popychacz" z Moskwy - budowa kompleksu kapitał określa, podsystemy infrastruktury i wsparcie do wzrostu , które w pełni stosuje catering. Nie żądać lub jego odmówić pewnych kulinarnych trendów mody, czyli dochodzenia Deweloperzy w realizacji programów w zakresie przesiedleń i obszarów pracy społecznej strefy rozwoju w budowie - określają oblicze rynku moskiewskim. I Oczywiście, wszystkie duże i zorganizowane wakacje Moskwa w dużej mierze podporządkowane tym nurtu, co najmniej w ciągu ostatnich 5-7 lat.

Przez

szacunki sprzedawców z grupy badawczej odkrycie, Moskwa na temat kont 20% obrotów przedsiębiorstw gastronomicznych w Rosji. Jednocześnie, udział sieci przedsiębiorstw w rynku szacuje się w Moskwie 35% w ogólnej liczbie przedsiębiorstw dostaw. Według szacunków spółki, w 2009 roku rynek rosyjski wyżywienie przekroczyła 630 miliardów rubli, a Moskwa -. 120 mld rubli. Ale to, co kryje się za tymi postaciami? Jak określić cel czytania i pisania z wejściem tego rynku, jak ocenić to w bardziej subtelny ustawień systemowych. Spróbujmy spojrzeć na to od wewnątrz na zewnątrz, przede wszystkim. Oznacza to ró...


strona 1 z 11 | Następna strona


Podobne streszczenia:

  • Podsumowanie na temat: Marketing jako koncepcja rynku, jego zastosowanie w powstającym rynku Rosji
  • Podsumowanie na temat: Przeprowadzić badania rynku, aby segmentacji rynku i pozycjonowanie produkt ...
  • Podsumowanie na temat: Trendy w rozwoju rosyjskiego rynku usług PR
  • Podsumowanie na temat: Rynku i jego struktura. Mechanizm regulacji gospodarki rynkowej. Stając s ...
  • Podsumowanie na temat: Tworzenie i rozwój konkurencji na krajowym rynku gazu. Analiza perspektyw ...