Wierzenia religijne Scytów

Kategoria: Religia i mitologia

Spis treści

Wprowadzenie

1. Stopień kontroli scytyjski religii

1.1 Badania w tle

1,2 stopnia kontroli problemu

2. Wierzenia religijne Scytów

2.1 bogowie czczony przez Scytów, obrzędy poświęcenia

2.2 Scytyjski kapłani - boskie prorocy

Obrzęd bliźniacza

2.3

Scythian

2.4 kąpiel

2.5 obrzęd pochówku króla

2.6 pogrzebowe proste Scytowie

Wnioski

Referencje


Wprowadzenie

Po

nie plemię w Pontu, które byłyby wydawane mądrość, i nie znamy żadnego ekspert ale Scytów plemię i Anacharsis.

Herodot

Scythia ! Ile to miejsce piękne imię! Ten - nasz starożytny kraj, nasza historia narodowa! To - tajemnice, ostre i przewlekłe debata kontrowersje, ekscytujące zadania i ciekawe studia sensacyjne odkrycia i ustalenia. Za nimi - długie i skrupulatna praca naukowców, praca nie jest łatwa, wiele trudności i trudności, nie tylko pełen radości z odkrycia, ale także gorzkie rozczarowania. Jednak Romans jest zawsze poszukiwanie, dążenie do ujawnienia tajemnicy, aby poznać nieznane.

poświęcone tym temacie ogromne liczba specjalnych prac naukowców. Ale książki są jeszcze małe. Napisz na ten temat jest niezwykle trudne. Istnieje wiele nierozwiązanych kwestii, kontrowersyjne Kwestie różne, często sprzeczne poglądy.

Celem niniejszej pracy oczywiście - dają synteza stosunków religijnych i społecznych z starożytnych Scytów Warunki korzystania z najnowszych osiągnięć w nauce starożytnych religii Ludy indoeuropejskie.

cele kursu pracy - badania wierzenia religijne, zwyczaje, obrzędy i tradycje Scytów, kulty i główne pokazać jakie znaczenie zainwestował w ich starożytnych Scytów.


1. Stopień kontroli Scytów religia

1.1 Badania w tle

Scytowie grał niezwykle ważne rola w historycznym losie narodów naszego kraju i miały ogromny wkład w Kultura świata.

Scytów kultura jest jednym z najbardziej żywe kultury strefie stepowej Eurazji. Ożywił zainteresowanie w nauce dziedzictwo kulturowe narodów zamieszkujących miejsca w stepach czarnomorskich antyk? Co mieszkali, w co wierzyli, co było ich społeczno-polityczny System? Jest więcej pytań niż odpowiedzi. Historycy nie mają stanowczo stwierdził Ogólna koncepcja. Wynika to z faktu, że dawne pisemne informacje na Historia Scytii przyszedł do naszych dni znikoma ilość.

Badania archeologiczne

W ostatnich dekadach jasno wygląd Eurazji stepie kultury ludności pasek, w dużej mierze ujawnił charakteru i poziomu rozwoju jego gospodarki, w niektórych przypadkach, mogą ustanowić swoją genetyczną relacji z przewoźnikami poprzedzającego kultur epoki brązu.

jest jednak postać, w której Badania tych ludów niemowlęctwa. Mówimy o nauce ich nieodłączne pojęcia religijne i mitologiczne. Ten aspekt jest ważne, od wczesnych etapach historii ludzkości w mitologii stwierdza, ludzie są znane odzwierciedlają całej kwoty określonej charakterystyce to ludzie, idee dotyczące natury i społeczeństwa, przejawia się w jej prawdziwym praktycznym wiedza o świecie zewnętrznym, podsumował wrodzoną wiedzę starożytnego człowieka kosmiczny i porządek społeczny, zrozumienia struktury świata, a ich miejsce w ten świat.

Bez znajomości historii Scytów, ich rozwoju społeczno-gospodarczego, kult religijny reprezentacje można zrozumieć starożytną historię rozległego regionu, zwanego w starożytności Scythia.

badania przekonań religijnych Scytowie w połączeniu z badań archeologicznych pozwala zrekonstruować w pewnych granicach, społecznej, etnicznej i religijnej historii Scytów Stowarzyszenia.

1,2 stopnia kontroli problemu

Studiować

scyty...


strona 1 z 16 | Następna strona


Podobne streszczenia:

  • Podsumowanie na temat: Życie i wierzenia Scytów
  • Podsumowanie na temat: Kultura Scytów
  • Podsumowanie na temat: Kultura Scytów
  • Podsumowanie na temat: Na styl życia i zwyczaje Scytów
  • Podsumowanie na temat: Umieść Sargatka systemu kultura Scytów-Siberian wspólnoty kulturowo-history ...