O Aniołów świętych Bożych

Kategoria: Religia i mitologia

St St. Mikołaj Serbski (Velimirovich), C. tłumaczenie Ługańsk

Boga Aniołowie - nasi przyjaciele. Jeśli były czystsze i lepiej niż my, mogliśmy powiedzieć, że aniołowie są naszymi braćmi. Nasze ciało nie pozwala nam, aby je zobaczyć. I grzechy nie daje nam smak ich bliskości. Ale jeśli nie są podane do tej pory zobaczyć anioły, Mamy ukarał ich w wierze, czci i uwielbienia wyznaczonym tych wspaniałych śpiewaków Chwała Stwórcy. Do tego czasu, powtarzam, nie wolno nam było zobaczyć aniołowie, ale nie zawsze. Po śmierci sovlechet naszym śmiertelnym ciele jej okładce duszy, że spotkać się z nimi twarzą w twarz i dać miejsce do wiary wizji. Jaki jest nasz radość, gdy nasze dusze powracający z emigracji spotka się z niebiańskim obywateli, te dzieci Boże, które nie są prowadzone przez grzech i starości, śmierci i wszelkie inne przekleństwo przez które eked w naszej ziemskiej wędrówki, jak gdyby przez Terni!

Ale

dopóki nie są podane tylko wiary. Nasza wiara w anioły nie opiera się na człowieka fantasy, ale na dowodach świętych Bożych poprzez dane i prawych ludzi, którzy dano zobaczyć aniołów.

Sprawiedliwych Abraham popołudnia były trzy białe anioł, który powiedział mu o narodzinach syna Isaac. Widziałem ich i Sarę, żonę Abrahama, który je raczył. Później Abraham ciała anioł ukazał się ponownie w celu uniknięcia utraty Tylko Syn Boży. Sprawiedliwy Lot w Sodomie był dwa anioły, które wyciągnął go z miasta, zanim gniew Boży spadł na grzesznego miasta. Jacob we śnie ujrzał drabinę z ziemi do nieba, na które schodzą i wznieść anioły. Balaam ujrzał Anioła w sposób wyciągnąć z mieczem w ręku, który uniemożliwiał Jego kazania przeciwko ludowi Bożemu. Jozue był archanioł i kiedy Jozue zapytał go, kim jest, powiedział anioł - przywódca armii Boga.

Gideon

Anioł Boży ukazał i powiedział mu, aby prowadzić ludzi przed wrogiem. Przestraszony Gideon, prosty rolnik, powiedział: Panie Boże, widziałem twoją twarz anioła w twarz!

Pojawił

Anioł Boży rodziców Samsona i przewidział narodziny syna imieniem NASON. St Elias Anioł Pański ukazał się proroka, gdy Ilya śpi, wyczerpany z drogi, i anioł przebudzenie daje mu chleb i wodę. Prorok Elizeusz i jego sługa widział armię niebo z wielu koni i rydwanów. Anioł Boży ukazał się nad Jerozolimą, gdy Asyryjska armia otoczyła miasto święte, i pokonał armię. Boży prorocy Piła anioły i słyszał ich głosy. Ślepy Tobiasz uzdrowił od ślepoty Archanioła Rafała. Oto tylko kilka przykładów ze Starego Testamentu, nie wszystkie, ale tylko kilka z nich.

Co możemy powiedzieć o wielu zjawisk aniołów w Nowym Testamencie Bóg? Ci gorliwi czytelnicy Księgi Życia, nie pamiętam, te liczne przykłady.

Zapamiętaj

sam jak anioł Boży ukazał się we śnie Józefowi sprawiedliwego, jak archanioł Gabriel ukazał Zachariasza w świątyni księdza i powiedziałem mu o narodzinach Jana Chrzciciela. Jak wyglądał sam Archanioł Matka Boska i zaproponował jej Dobra Nowina, która urodzi Zbawiciela świata. Host aniołów pojawił Betlejem pasterze i ogłosił narodziny Boga-człowieka. Anioł Boży ukazał Mędrcy i soobschid im, że nie wrócił z powrotem z powodu lęku przed Jerozolimie zlomyslennogo króla Heroda. Każdego roku, Anioł wszedł do puli Bethesda, co uzdrowienie łaźnia wodna, z której widzimy, że nie są lecznicze wody bez mocy i łaski Bożej. Anioł ukazał się Zbawiciela w Getsemani i pocieszeni Ogłosił żony jego aniołowie nosicieli zmartwychwstania Pana. Apostołowie, anioły ogłosił Wniebowstąpienia Chrystusa i Jego przyjście w mocy i chwale, skierowali Apostołowie i ich wyprowadził z więzienia. I wreszcie, pamiętaj wizję świętego Jana Ewangelista opisane w jego wizji Objawienia kręgów anielskich, ich modlitwy, ich pomoc Kościoła Bożego na ziemi....


strona 1 z 3 | Następna strona


Podobne streszczenia:

  • Podsumowanie na temat: Niebo i ziemia anioł i człowiek w Piśmie
  • Podsumowanie na temat: Anioł
  • Podsumowanie na temat: Anioł
  • Podsumowanie na temat: Szkło anioł
  • Podsumowanie na temat: Andreev: Anioł