Wizja niewidoczny

Kategoria: Religia i mitologia

St St. Mikołaj Serbski (Velimirovich), C. tłumaczenie Ługańsk

Bez

.. wizji, ludzie giną .. (Prz 29, 18)

Jak

dobrze, gdy osoba lub osoby, ma przyjaciół wśród przyjaciół Boga na niebo. Święci, którzy kochają i Bóg i którzy cierpieli za Chrystusa - Przyjaciel Jego. Pan dokładnie to, co apostołowie powiedział -." Wy jesteście przyjaciółmi moimi ..»

Jednym

sprawozdanie z naszej wiary w to, że święci w świecie duchowym, aby swobodnie komunikować się z Bóg jako Jego przyjaciółmi i że są one szczególnie trudne dla tych, którzy wstawiali Sukcesy i rozmowy, a także zrobić dzisiaj, odnosząc się do święta Dunstan, Twój patronem i opiekunem.

Dla

Bóg kocha tych, którzy Go kochają i zajmuje swoje życzenia i ich odpowiedzi modlitwa.

Jeśli

nie byłoby świętych mężczyzn i kobiet, do których zawsze unosił wzrok niewidoczny Bóg i Królestwo Boże, wiele osób będzie szalonej i cierpiał, będąc ślepy na niewidzialnej rzeczywistości. Bo jak to jest napisane i zatwierdzone przez historię - Brak .. wizji, ludzie giną ..

Po

Poprosiłem słynnego mnicha z Góry Athos:

- Powiedz, ojcze, co jest najbardziej istotne duchowe ćwiczenia?

- Powiedział:

- Idealny kontemplacji obecności Boga z wszystkich wielkich konsekwencji.

Z

Od tamtej pory zawsze starał się kontemplować Bożą obecność. I bez względu na to, jak mało ja nie udało się to, to pomogło mi trochę utrzymać się z grzechu przez wolność i nie wpaść w rozpacz w więzieniu.

Jednak

Istnieje sześć wizje determinujące nasze zachowanie w tym życiu i losy naszej przyszłość.

pierwszy: wizja Boga, który ogarnia nas ze wszystkich stron w czasie i przestrzeni;

drugie wizja śmierci i jej zbliżenia;

trzecie Wizja Chrystusa, Jego znaki spraw i cierpienia na ziemi, a Jego majestatyczny niebieskiej chwały,

czwarte Wizja demonów i ich subtelny wpływ na duszy,

piąte: Wizja sekcji zwłok - zmartwychwstanie i Sąd Ostateczny

szóste: miliardy i miliardy wizji oczach aniołów i świętych, którzy patrzą na nas i oczekują od nas do nich dołączyć.

Bez

Te wizje ludzi zginie, tak jak Sodoma i Egipt szalonej, opon i Sydon, Babilon i Rzym, Montezuma i jego ludzie. W tym chrześcijańskie narody nie były szalonej, podziękować wielu świętych, którzy żyli te dusze sześć wizje. Należy podziękował za miłość i petycji przed rajskie Tron ogromnymi armiami naszych świętych przodków.

Equilibrium między chrześcijanami, którzy mają tendencję niewidzialną rzeczywistość i wizję, tak zwanych chrześcijan, którzy są ślepi na tej wizji nie jest stracone, ale krok od utraty. Sprawiedliwi chrześcijaństwo proporcjonalnie znacznie większa niż ich był w Sodomie i innych narodów, które zniknęły z powierzchni ziemi. Dzisiaj Szefowie wszystkich wyznań chrześcijańskich biją na alarm, aby powrócić do swojej owczarni Chrystus, a raczej, aby otworzyć oczy na rzeczywistość duchową, która nie jest Sprawiło, że nie wykorzystać i nie uszkodzone. Dla niewidomych materializmu, jak dziki chwastów, grożąc stłumić pszenicy Boga. Szatan działa niestrudzenie kultywowanie i rozprzestrzeniania tej śmiertelnej chwastów.

I

Wiadomo, że niektórzy ekstremiści z naszych chrześcijańskich teologów krytykuje Kościół wschodni na nadmierne duchowości wizjonera i trwałości. Ale Nie rozumiem, w jaki sposób wyrazić wielki szacunek dla naszego starożytnego Kościoła zarzucając mu takie zarzuty. Czy Chrystus nie był świadkiem duchowego świata skąd jesteśmy i dokąd zmierzamy? Jaka była Jego Ewangelia, jak nie Objawienie świata niewidzialnych duchowych istot osobowych. Dlaczego ludzie go lawina Go, jeśli nie widzą w nim wyzwoliciela komórek dusznych, że fizyczne świat, z jego kłopotów, łatwo psuj...


strona 1 z 3 | Następna strona


Podobne streszczenia:

  • Podsumowanie na temat: Jesteś zawsze odpowiedzialny za tych, którzy oswojone
  • Podsumowanie na temat: LUDZIE, KTÓRZY śmiać i narodu, nad którym śmiech
  • Podsumowanie na temat: Berne E. Games People Play. Ludzie, którzy grają w gry.
  • Podsumowanie na temat: Dla tych, którzy napisał książkę na świecie żywych trupów?
  • Podsumowanie na temat: Wizja i strategia przywództwa na jego realizację