Zajęć dla operedeleniyu stan emocjonalny

Kategoria: obwodów

Mіnіsterstvo Osvіti że Nauka Ukrainy

DNІPROPETROVSKY NATSІONALNY UNІVERSITET

Radіofіzichny Wydział

Departament radіoelektronіki

zajęć ZAVDANNYA

Oczywiście

NW: Analogowy skhemotehnіka

TAGI

Doslіdzhennya systemy viznachennya emotsіynogo się Lyudin

Vikonala: art. c. RB-99-1

Dubіna OL

Perevіriv: art. vikl. Univ. PE

Gruzdov V. Є.

Dnipropetrovs'k

2003

Podsumowanie

zajęć zavdannya:.. 16 ppm 3 Rys. 4 lіt. Jerel.

EMOTSІYNY STAN Lyudin ELEKTRODI, OPІR SHKІRI, PRISTRІY REGІSTRATSІЇ, Informacje MEDICHNA, DOSLІDZHENNYA, układ.

W

danіy robotі Nada osnovnі teoretichnі danі schodo doslіdzhennya emotsіynogo Wakacje Lyudin. Zgіdno s teorієyu układ rozrobleny dla vische vkazanogo doslіdzhennya i samo - doslіdzhennya zmіni wsparcie shkіri Lyudin w zalezhnostі od її emotsіynogo Będę. Takozh nadanі rekomendatsії że metodichnі vkazіvki schodo robota Zi rozroblenim układ.

ZMІST

Introd 4

1.Osnovnі teoretichnі vіdomostі 5

2.Robota priladit 9

3.Postanovka zadachі 10

4.Vibіr schemat 11

5.Konstruktsіya Układ 12

6.Zavdannya pіdgotovki dla robotów do 13

7.Poryadok vikonannya Robot 14

Visnovki 15

Lista vikoristanih Jerel 16

początku W

Danian godzin rozvitok elektronіki że nayblizhchih Galouzeau dopomagaє naukovyi-tehnіchnomu meditsinі w Progreso. Meditsinska elektronіka zaymaєtsya rozrobkoyu, virobnitstvom że zastosuvannyam E pristroїv i Mauger rozvivatisya Til'ky mają mіtsnіy spіvdruzhnostі że vzaєmorozumіnnі lіkarіv że іnzhenerіv.

Rozpovіsti o dosyagnennya elektronіki w galuzі medichnoї tehnіki konkretnie o mozhlivіst viznachennya emotsіynogo się Lyudin - tsієї meta robotów

.

1. OSNOVNІ TEORETICHNІ VІDOMOSTІ

Klasyfikacja informacji medycznych urządzeń akwizycji.

Urządzenia

Usunięcie informacji medycznej przewidzianej do uzyskania sygnałów związanych z lub innych zjawisk zachodzących w żywym organizmie. Usunięcie urządzenia - Link przejściowy między badanego organizmu i kolejnych urządzeń wzmacniania sygnałów, mapowanie, rejestrowanie, przetwarzanie, itp.

problemem Usunięcie informacji medycznych jest pierwszym, który nieuchronnie powstaje skontaktować się z lekarzem i inżyniera na skrzyżowaniu medycyny i techniki. Aby uzyskać wiarygodne wyniki podczas pomiaru i rejestracji, które obiektywnie odzwierciedla istotę procesy zachodzące w organizmie, wyciągnąć prawidłowe wnioski przy ustalaniu diagnoza lub badanie stanu emocjonalnego człowieka, konieczne jest w pełni zrozumieć zasady i metody pracy aplikacji urządzeń akwizycji Informacje, zalety i wady różnych wzorów.

Wszystko

parametry medyczne mają być mierzone i odbiór można podzielić na dwie grupy, mierzone bezpośrednio i pośrednio mierzone.

Pierwszy

grupy obejmują, na przykład, do pomiaru temperatury ciała bioelektrycznej potencjały. Lektura tych wielkości przeprowadza się stosując odpowiedni urządzenia bezpośrednio z badanego organizmu postrzegają zmienić niektóre parametry: ruch mechaniczny, temperatura, Potencjał elektryczny.

drugiej grupy parametrów są te, które same nie mogą być mierzone lub posiadanie takich pomiarów trudne, ale pomiary, które powodują zmiany w innych wskaźników wygodniejsze dla pomiarów. Oczywiście, chcesz skupić się na ustalenie parametrów początkowych relacji między interesujących Naukowcy, a właściwie mierzyć wskaźniki pośrednie.

Niezależnie od

konkretne implementacje techniczne do urządzeń podsłuchem może być przedstawić kilka ogólnych wymagań. Muszą zapewnić, że:

- uzyskania zrównoważonego Sygna...


strona 1 z 5 | Następna strona


Podobne streszczenia:

  • Podsumowanie na temat: Szczególnie Doslіdzhennya emotsіynogo rozvitku osobistostі
  • Podsumowanie na temat: Istoria i vzaєmovіdnosin Lyudin charakter. Osnovnі ponyattya populyatsіyno ...
  • Podsumowanie na temat: Doslіdzhennya ekologії Lyudin
  • Podsumowanie na temat: Metodichnі vkazіvki do vikonannya rozrahunko robota doslіdzhennya dla Dopom ...
  • Podsumowanie na temat: Osoblivostі mіzhnarodnih standartіv wolności schodo praw, które Lyudin i gr ...