Cechy nowoczesnej organizacji planowania Wołgograd

Kategoria: Nauka budynek

Treść:

1.                     Wstęp (geograficzne położenie, klimat).

2.                     i odzyskiwania kroki odbudowa miasta po Wielkiej Wojny Ojczyźnianej.

3.                     Nowoczesne Miasto. Nowy zespoły architektoniczne.

4.                     Referencje.

5.                     Application (fotografie i kserokopie).

Wołgograd przeszedł do historii nasza ojczyzna jako miasta-bohatera, pracownika miasta. Wiek miasto nad Wołgą - cztery wiek - nie tak duże w porównaniu z innymi miastami naszego kraju, ale jego historia jest pełna wielu wydarzeń, które będą na bieżąco na zawsze w jego Pamięci ludzi, a wśród nich rosyjski - największy w historii ludzkości Bitwa pod Stalingradem i największy wyczyn przywrócenia rodzinnego miasta z ruin.

Wprowadzenie położenie geograficzne, klimat.

Przeznaczenia miast, ich Wygląd i dalszego rozwoju są w dużej mierze związane z położenie geograficzne. Nawet teraz, gdy społeczeństwo jest mniej rozwinięty w zależności od natury położenie geograficzne nie odgrywa na mieście znaczenia roli.

Co

Co do Wołgograd, jego strategiczne znaczenie militarne podczas powstania i handel i rozwój pormyshlennoe bezpośrednio lub pośrednio związane z Wołgą. Tutaj w dół, to zbliża się do Don, z którego jest dostęp poprzez Morze Azowskie światu szlaków handlowych.

W

Ze względu na szybki rozwój przemysłu w Rosji w ubiegłym wieku, w których wcześniej były starożytne szlaki handlowe, linie kolejowe zostały ustanowione. Miasto stało się Największa kolejowego i centrum przemysłowym regionu Dolna Wołgi, a następnie okazała się decydująca scena z dwóch walk w naszym kraju podczas cywilny i Wielkiej Wojny Ojczyźnianej.

Fate Miasto nad Wołgą, jakby nie był nazywany w różnych czasach, zawsze związane z rzeką. Teraz, zwłaszcza po jej skrzyżowanie z Donem służy Główną arterią komunikacyjną kraju. Generuje i planowania i architektury miasta.

Miasto w formie ogromnego amfiteatru znajduje się na prawym brzegu rzeki, na wschodnim zboczu Wołga-Don zbliża się tu blisko Wołgi.

Z

Mamaev Kurgan Wołgograd widziałem wszystko z północy na południe. Na północy tama zaczyna hydroelektrowni Wołgi. XXII Zjazd KPZR i Wołgograd morze, a na południu końcach kanału Wołga-Don Lenin Znajduje się między dwoma głównymi wodociągów.

przed nim na południowo-wschodnim horyzoncie rozciąga się na dziesiątki kilometrów zieleni Wymiary zalewowych Wołga-Akhtuba. To miasto stoi przed swoją główną fasadę; tutaj pójść jego sposób przepływa świeże powietrze.

teren na Wołgograd, który nie różni się malownicze, ale ma swoje własne cechy, które, choć wiele kłopotów i spowodować znaczące koszty podczas budowy, są używane do tworzenia ciekawych, szeroki perspektywy i niezapomniane krajobrazy miejskie.

Położony

Wołgograd, w połud...


strona 1 z 9 | Następna strona


Podobne streszczenia:

  • Podsumowanie na temat: Geologiczne i geograficzne cechy Wołgograd
  • Podsumowanie na temat: Analiza wypadków i bezpieczeństwa ruchu drogowego na świecie, Rosja, Wołgog ...
  • Podsumowanie na temat: Wpływ "Wołgograd aluminium" na środowisko i zdrowie publiczne w ...
  • Podsumowanie na temat: Porównawcze cechy ekonomiczne i geograficzne Zachodnia i Wołga federalnych ...
  • Podsumowanie na temat: Naród radziecki budowy przed i podczas Wielkiej Wojny Ojczyźnianej