Budowa

Kategoria: Nauka budynek

SEKCJA I. Część ogólna.

1.1. Rola Instalacja pracuje w budownictwie.

SEKCJA II. Część specjalnego.

2.1. Organizacja działa na montażu fundamentów.

2.2. Odebrać materiały niezbędne do wykonywania pracy.

2.3. Instrumenty Charakterystyka Kratkayu używane.

2.3. Instalatorów urządzeń w miejscu pracy.

SEKCJA III. Kamień praca.

3.1. Organizacji pracy murarz

3.2. Wymagania dotyczące jakości murze ..

3.3. Karmić i układ ceglany mur.

SEKCJA IV Spawania.

4.1. Ręczny Spawanie łukowe stawów.

4.2. Spoiny Kontrolkachestva.

4.3. Spawania związek.

SEKCJA V Część gospodarcza.

5.1. Obliczyć ilość wykonanej pracy i cenę czasu.

5.2. Obliczyć zużycie materiału.

5.3. Oblicz s / n każdy link członkiem.

SEKCJA VI

Bezpieczeństwa.


Wraz

z budowy prefabrykacji obecnie w trakcie budowy z Korzystanie z materiałów sztukę. Wynika to z obecności dużej Saas surowce do produkcji materiałów kamiennych, a także wiele pozytywnych Jakość funkcjonowania końcowych wzorów: trwałość, stoikostyu do Pogoda vozdeistviyam i ogień, możliwość wznoszenia budynków i budowli niemal dowolnej konfiguracji w różnych kolorach i konstruktywne fasady.

Nowy

progresywne formy organizacji pracy doprowadził do powstania wysokiej jakości miejsc pracy dla pracowników budowlanych, z których jeden jest zawodem mason, montaż struktur. Ze względu na fakt, że kamień i montaż zawód są wiodącymi procesy budowy budynków i budowli, zawód wymaga, oprócz praktycznych umiejętności, wiedzy z wielu zagadnień, Technologia, organizacja i mechanizacja produkcji budowlanej.


2.1

Instalacja Fundamenty w następującej kolejności: podstawy są zaznaczone położenia w urządzeniu; przygotować blok, budować, przenieść do Miejsce montażu, instalacji, weryfikacji i rasstropovyvayut; szczelny beton Stawki schivyu i miejsca podłużnym i poprzecznym fundamentoy sprzęgło zasvitayut zatok; wylewka zaprawy i potrójnym hydroizolacji.

Układ fundacje osuschestvlyayut z pionu i drutach rozciągniętych na na znoszona odzież Osi budynku. Podłoże musi być dokładnie sprawdzone i uszczelnione. Zwykle Światła dla fundacji jest piaszczyste, w niektórych przypadkach - mały tłucznia lub żwiru. Szerokość i długość podstawy, aby 200-300 mm. więcej rozmiary bloków fundamentowych zapobiegające zwis bazę poduszki. Podstawa wykonana z użyciem vizirok usposobienie. Horyzontalność Reguły są sprawdzane z poziomu, który jest położony na i zweryfikowanych kosvenik obracane w różnych kierunkach.

Instalacja rozpocząć instalację bloków Latarnia morska w rogach i na skrzyżowaniu ściany. Odległość pomiędzy nimi powinien wynosić nie więcej niż 15-20 m, inaczej dopllnitelno promezhetochnye majachnye ułożone bloki. Się ich kontroli poziomy i zwykłe jednostki - dla rozumu i niewidocznym wcześniej zamontowane na bloki. Blok poziomej w kierunku poprzecznym zasady kontroli poziom. Odchylenie skorygować za pomocą łomu, jednocześnie znaczące odchylenia urządzenie zamontowane ponownie. Na przecięciach wzdłużne i poprzeczne rzędy tworzą luźne sęki, które wypełniają murowane lub gruz betonowy. Górna powierzchnia podstawy montażu linia grubość jastrychu cementowo-piaskowa z 3-5 cm powyżej 100 uderzeń. Według hartowane jastrychu zgodnie z projektem spełnione hydroizolacji. Następnie Przestrzeń między podstawą i ścian wykopu w 2/3 wysokości bloków pokryte ziemią z dokładnym trombovaniem.

2.2.

Nazwa Sketch Uwaga
Bloki fundamentowe
Box roztworem


2.3.


strona 1 z 44 | Następna strona


Podobne streszczenia:

  • Podsumowanie na temat: Miejsce pracy programista (dyplom Sekcja pne)
  • Podsumowanie na temat: 9-piętrowy blok mieszkalny sekcja
  • Podsumowanie na temat: Sekcja technologii produkcji kadłuba
  • Podsumowanie na temat: Sekcja projekt warsztatu do produkcji części wału przekładni
  • Podsumowanie na temat: Proces rozwoju produkcji luzem Zawieś sekcja lodówkę