Spur na społeczne

Kategoria: Teoria państwa i prawa

Umiejętności wezwanie indywidualny Cechy osobowość pomoc ona z powodzeniem angażować pewny Działania. Zdolności różne osoby zwłaszcza Działalność być inna ma słuch i głos wokalisty, Inne metody na rysunku, trzecie mogą szukać wielki sukces w sporcie. Dla to ważny sukces ustalać ich zdolności i rozwijać zablokowane. Scharakteryzowanie wybitny Zdolności użyć słowo" talent" i" geniusz". Talent środki wybitny zdolność wysoki poziom Uzdolnienia w żadnej Działania. Geniusz - Najwyższy poziom rozwój talentów, jest podłączony z utworzeniem jakościowo nowy i unikalny kreacje otwarcie wcześniej nieznane twórczy sposób.

Grupa - to jest prawdziwe istniejący edukacja w którym ludzie połączony dla niektórych pewny funkcjonalny. Mała Grupa - Tworzenie Data założenia na podstawie ilość osoby wchodzące to. Znak Wyróżniającą grupa może rozważyć, co następnie całkowite operacje, podwładny wspólny cel. Jedność celu w którym zasadą Związki ludzie w małych grupa. I głównym środki Związki jest interpersonalna interakcja. Powinien nie może być mniejsza niż trzy osoby. Jeśli para Powstaje grupa konflikt, a następnie Prowadzi do rozpadu grupy. A jeśli nie Po trzecie, wszystkie nie zbędny obserwator to pomaga uniknąć impasu w konflikcie sytuacja. Liczba Członkowie małych Grupa może zmieniać się w zależności od od celu, przy czym podporządkowane grupa. Przez natura kontakty pomiędzy członkami grupy są istnieje oficjalna i nieformalne. Stanowisko człowiek mała grupa zależny wiele warunków. Najważniejszym jest rola i pozycji osoby grupa. Stanowisko człowiek mała grupa zwany słowo" stan". Definiuje prawa, obowiązki i przywileje człowiek. Na stanowisko Wpływ człowieka a sama grupa przez grupy normy, wartości i sankcje (Wygórowane i zachęty). W każdej grupie zagiąć pewny zasady, grupa zasady przyjęte wszyscy członkowie. Tylko w tym Na podstawie ich wspólny Działalność jest możliwe i sukces.

Grupa egoizm - Preferencje przy wyborze linia postępowania Zainteresowania oddzielny człowiek.

Zgodność - Świadoma Umowa zewnętrzny Prawa wynikające krajowy rozbieżność z grupy.

Dobra i zła są podstawowe koncepcje etyka. Pojęcie dobry wyrażone Nasz najbardziej istotne interesy, Pragnienia nadzieja aspiracje ludzkości i humanizm. Pod dobry rozumiemy Wszystko to Promuje Postęp życie moralne elewacja osobowość człowieka, poprawa społeczeństwo. My czuć się dobrze kontakty zaufanie, uczciwość, Ulga miłość bliźniego. Wierzymy, dobry ruch dla demokratycznego społeczeństwo, prawne Stan Praw i Wolności każdy obywatel, a przede wszystkim dla moralny odrodzenie Sam człowiek dla jego prawdziwej szczęście. Dobry może być świadomie i ostrożnie czynieniu dobra, Przydatne osób sprawa.

Cokolwiek przeciwnie istnieje dobra zło . To naruszenie moralność. Tak z pojęciem zła zainwestowany uległość niemoralność, nieludzkie, niedobry. To uogólnione pojęcie wyraża wszystko że zasługuje potępienie, pogardy i musi koniecznie przezwyciężać ludzie, społeczeństwo, oddzielny indywidualnie. Złe jest wszystko, niszczy duszę, Promuje moralny degradacja osobowość. Pojęcie złe pokrowce wszystkie negatywne zjawiska: przemoc, oszustwo, podłość, kradzież ...

Więc, witamy i zło są to tak jakby odniesienie podczas rozwoju ogromny moralny świat. Moralny Człowiek buduje jej działalność tak więc zwiększyć dobre i zmniejszyć zła.

dostępność lub brak humanizm, szacunku dla Człowiek godność w rzeczywiste czyny i działania, nie słowa - To główny kryterium moralności, w którym rozróżnia dobra i zła, moralne i niemoralny zachowanie


strona 1 z 4 | Następna strona


Podobne streszczenia:

  • Podsumowanie na temat: Mała grupa - pojęcie i klasyfikacja
  • Podsumowanie na temat: Co to jest grupa?
  • Podsumowanie na temat: Grupa odniesienia i jego wpływ na osoby
  • Podsumowanie na temat: Grupa i zachowanie grupy w organizacji
  • Podsumowanie na temat: Mała grupa społeczna