Maszyny budowlane

Kategoria: Transport

treść

1. Organizacja praktyki edukacyjnej

2. Podstawowe informacje teoretyczne

2.1 Maszyny do prac przygotowawczych,

2.2 Maszyny do robót ziemnych

2.3 Koparki

2.4 maszyny podnoszący

2.5 równiarki silnikowe (równiarki)

3. Cykl trwania

Koparka

3.1 Wyniki pomiaru czasu przepływu pracy EO-3323A

3.2 Wyniki pomiaru czasu przepływu pracy spychacz T130

4. Organizacja techniczna konserwacja i naprawa maszyn budowlanych

5. Bezpieczeństwo

Referencje


1. Organizacja praktyka edukacyjna

Target Practice: Znajomość podstawowych typów maszyny budowlane i ich podstawy automatyzacji; zwiedzania i pracy urządzenia Maszyny procesowe; przeprowadzić w definicji wydajność urządzenia.

Rise Budowla do nowego poziomu jest możliwe ze względu na szeregowe wykresów kurs dla jego dalszego uprzemysłowienia, znaczne obniżenie Instrukcja pracy, poprawy struktury i organizacji budowy produkcji.

Jednym

z wiodących czynników zadanie obniżenie kosztów i czasu budownictwo, zwiększając produktywność i sprawność ogólna Budownictwo jest kompleks mechanizacja budowlane i montażowe. Szerokie wprowadzenie mechanizacji i Automatyzacja produkcji budowlano przyczynia budowę nasycenia konieczne liczba samochodów wyczynowych, rozwój produkcji liczba nowych typów maszyn, zwiększenie możliwości technologicznych mechanizacja i poprawa organizacji ich efektywnego wykorzystania.

Ciągłe

ilościowy i jakościowy wzrost budowy wymaga dalszej redukcji koszty, złożoność, czas budowy i instalacji, poprawę wydajność kapitału i wydajność pracy, skuteczne rozwiązanie , które mogą być zabezpieczone i poprawa techniki organizacji Prace, wprowadzanie metod wytwarzania przepływu, poprawa wydajności wykorzystanie istniejącej konstrukcji parku maszyn, tworzenia i Wprowadzenie nowych, bardziej zaawansowanych i maszyn budowlanych i produkcyjnych sprzęt, ogólnie kompleksowe mechanizacja i automatyzacja ciężki i pracochłonnych procesów, poprawa warunków pracy.

Nowoczesne

Konstrukcja jest prowadzone metodami przemysłowymi i reprezentuje zmechanizowany proces linii produkcyjnej budynków i budowli prefabrykowane, produkowane w fabrykach i budownictwa mieszkaniowego roślin (DSC) w ramach produkcji wysoko zmechanizowane i zautomatyzowane. W obecnie wykorzystywane do budowy ogromnej floty maszyn budowlanych i Wyposażenie (około 600 tysięcy sztuk.), pozwalając na terenie Mechanize Głównym działa na wszystkich etapach budownictwa. Zintegrowany mechanizacja produkcji na obecnym etapie rozwoju technologii wymaga Wprowadzenie maszyn opartych na zastosowaniu maszyn podstawowych wzrosła zasilacz z kompletem wszystkich środków mechanizacji Proces.

ważne czynnikiem wzrostu produktywności w budownictwie jest zwiększenie Sprzęt Organizacje ręczne maszyny budowlane dla urządzeń i normokomplektami dachów oszczędności, tynkarskie i Prace malarskie. Aby zmniejszyć niskich kwalifikacjach i monotonii pracy i również pracować w trudnych i niebezpiecznych warunkach, są w coraz większym stopniu realizowane Środki do wprowadzenia automatycznych manipulatorów (roboty przemysłowe) na wykończenie produkcji, klasyfikacja i wykopów i innych prac. Nomenklatura maszyn budowlanych stale się rozwija i aktualizowane bardziej wyrafinowane typy i modele, które spełniają wymagania nowoczesnej technologii miejskiego budowa.

Kiedy

produkcja konstrukcji w istniejących środowisk miejskich często Dodatkowe trudności wynikają z powodu konieczności pracy w ciasnych warunkach i w krótkim czasie, gdyż większość z nich wiąże się z naruszenie ruchu pieszego, praca w stanie ustalonym z transportu powierzchniowe i podziemne komunikacji, itp. Co więcej, często mają wykonywać operacje przygotowawcze czasochłonnych zniszczeni...


strona 1 z 20 | Następna strona


Podobne streszczenia:

  • Podsumowanie na temat: Projektowanie i organizacja pracy w dziedzinie budowy maszyn firmy
  • Podsumowanie na temat: Organizacja budowy, maszyny budowlane. Kontrola budowy
  • Podsumowanie na temat: Niezawodność maszyn: maszyny, roboty przemysłowe
  • Podsumowanie na temat: Sprzęt technologiczny restauracje: klasyfikacja maszyn i urządzeń, zasady d ...
  • Podsumowanie na temat: Kompleksowe prace wycena w produkcji maszyn