Wagony urządzeń energetycznych

Kategoria: Transport

treść

Wprowadzenie 1. Krótki opis Samochód elektryczny 2. System zasilania elektrycznego samochody osobowe 3. Definicja władzy odbiorców energii elektrycznej z samochodu osobowego 3.1 Definicja Mocy Napędy silników wentylatorów, pompa wody i sprężarki 3.2 Definicja Mocy silnik napędowy sprężarki instalacji chłodzenia 3.3 wybór silników dla Katalog 3.5 Definicja Mocy obciążenie oświetlenie 3.6 Lista kupujących elektrycznych samochodów osobowych i ich charakterystyka 4. Definicja ugody obciążenia 5. Określenie szczyt obciążenia 6. Definicja władzy źródło zasilania samochodów osobowych 7. Wybór sprzętu ochronnego 8. Wybór przewody sieciowe samochód osobowy zasilania 9. Wybór rozdzielnice Naprawa 10. Obliczenie mocy Silnik elektryczny mechanizm podnoszenia Wnioski Wykaz źródeł wykorzystywanych
Wprowadzenie Urządzenia elektryczne stosowane w

Nowoczesne samochody osobowe używane do oświetlenia wnętrz, coupe, korytarze, toalety; wentylacja z samochodu; ogrzewanie i ogrzewanie samochód powietrze podawane w zimowym; chłodzenie powietrza nawiewanego w okresie letnim; chłodzenie żywności i wody pitnej; nadawczych i działalności komunikacja; tworzenie sprzyjających warunków dla przewozu pasażerów i ułatwienia obsługa przez załogę pociągu. Co więcej, do obsługi urządzeń alarmu i kontroli bezpieczeństwa.

Wagonu przez mianowanie podzielna przez źródeł elektrycznych przetworników energii elektrycznej i konsumentów. Urządzenia elektryczne do samochodów osobowych i ciężko pracuje ciężkich warunkach. W trakcie pracy, działa znaczna siły dynamiczne, jest narażona na warunki atmosferyczne. W związku z tym, że Wysokie wymagania, które gwarantują jego niezawodność.


1. Krótki opis samochodu elektrycznego

samochody osobowe z baterią układ zasilania charakteryzuje się tym, że mają własne źródła Instalacje niskiego napięcia energii elektrycznej, zapewniając moc energii elektrycznej podczas jazdy i parkowania.

zaletą tego systemu jest jego niezależność od zewnętrznego źródła zasilania, który pozwala na pracę samochody każdego pociągu w dowolnym kierunku, i nie jest zależny od rodzaju pociągu lokomotywa.

W układzie niskiego napięcia Konsument ma zastosowanie wyłącznie DC. Wynika to z faktu zainstalowany na akumulatorze samochodowym, który służy jako wsparcie i zasilanie awaryjne. Ponadto w przypadku systemów z osią kół z napędem Generator pary pracuje ze zmienną prędkością proporcjonalną pociągi prędkości. Alternator będzie pracować w ramach tych Warunki częstotliwości prądu zmiennego, który jest nie do przyjęcia dla wielu konsumentów. Przy użyciu generatora prądu stałego, aby go stabilizować Napięcie podczas zmiany częstotliwości obrotów jest łatwiejsze niż obecne częstotliwości. Stały prądu przez układ zasilacza można uzyskać nie tylko z Generator prądu stałego, ale także z alternatora. Jednakże, w tym Sprawa, konsumentów i akumulator jest podłączony do źródła poprzez prostownik.

Samochód jest używany generator

napędzana parą kół generuje napięcie 110 V.

Jak

kopii zapasowych i awaryjne źródło zasilania energia jest wykorzystywana bateria która zasila główny konsumenci w gotowości generatora pociągu (jeśli uszkodzony na stacjonarna) i przy małej prędkości pociągu, gdy generator nie jest rozwija niezbędne uprawnienia. Dodatkowo, bateria przyjmuje obciążenia szczytowe, które występują podczas włączania kilka konsumentów uruchomić silniki elektryczne dużej mocy, przeciążenie i krótkoterminowe itp.

Pojemność baterii jest wybrany

tak, aby być w stanie dostarczyć konsumentowi z małą prędkością Ruch w stacjach pośrednich, w trybie awaryjnym ze zmniejszoną obciążenia. ...


strona 1 z 9 | Następna strona


Podobne streszczenia:

  • Podsumowanie na temat: "Czym jest życie, jeśli nie samochód, który jest napędzany przez pieni ...
  • Podsumowanie na temat: Regulacja i stabilizacja napięcia i prądu źródeł zasilania zewnętrznego
  • Podsumowanie na temat: Obliczanie silnik komutatorowy prądu stałego małej mocy
  • Podsumowanie na temat: Wybór opłacalną opcję zasilania dla konsumentów
  • Podsumowanie na temat: Metody pomiaru napięcia prądu zmiennego i częstotliwości średniego i niskie ...