Prostytucji dziecięcej

Kategoria: Prawa i postępowania karnego

ostrości w nowy porządek obrad był na zdeprawowanego" cudzoziemca", który żerował na niewinność dzieci w krajach rozwijających się.; Jako jeden z komentatorów medialnych zestawione," dziecko prostytutka stała się silnym symbolem turystycznym nadmiarze: ostateczny Utowarowienie ludzkości w jej najbardziej wrażliwych i niewinnej formie" (Czarne, 1995: 13)

popyt lokalny

kampanii w celu zapobiegania prostytucji dziecięcej i wykorzystywania dojrzałego, kilka agencji, w tym ECPAT zaczął sprawę, że nie wszystkie problemy można przypisać rozwiązły wpływy zewnętrzne. W Olongapo City w Filipiny wiele z rynku bardzo młodych prostytutek zostało podłączone do US żołnierzy, ale dalsze badania stwierdzono, że 50% klientów z szacunkowe dziecko były prostytutki 1000 mieszkańców. Badania nad płcią Thai Szacuje się, że przemysł zachodnich turystów patronuje głównie kobiety powyżej 18 roku życia i że 90% zapotrzebowania na" nieletnich dziewcząt" pochodzi od mieszkańców. Organizacje pozarządowe zaczęły opracowania bardziej zaawansowanych analiz, co się poprzedni uważane Problem pedofilem. Życie dzieci ulicy pojawiła się jako temat szczególnie w krajach Ameryki Łacińskiej, takich jak Brazylia, gdzie wsiadła do oszacowania 100000 s do liczby dzieci żyjących na ulicach lub niepewnych domów. Lokalny popyt na młodych partnerów seksualnych obu płci był postrzegany jako problem dla tych młodych ludzi, a nie koniecznie potrzeb zagranicznych turystów. Inne formy przemocy społecznej i działań uszkodzony urzędników, wojska i policji, jak również wymienione przez organizacje pozarządowe i problemy dziennikarzy. Uprowadzenie i zabójstwo dzieci ulicy w Gwatemali, Kolumbii i Brazylia były cytowane w mediach jako kluczowych przykładów tego, co miało się stać międzynarodowy skandal. Jedno badanie na życie 143 dzieci ulicy w Gwatemala przeprowadzone przez Casa Alianza stwierdził, że seks był komercyjnych Rzeczywistość na prawie wszystkie z tych młodych ludzi jako formę przetrwania (Harris 1996). Konsekwencje życia na ulicy i aktywności seksualnej z licznych partnerami były ciężkie-100 procent dzieci zgłaszane są seksualne nadużywane i 93 procent wcześniej zakontraktowane chorób przenoszonych drogą płciową w tym opryszczki narządów płciowych, rzeżączka i świerzb. Wszystkie dzieci zgłoszonych narkotyki featuring Sniffing kleju i rozpuszczalników jak lekiem z wyboru.

Handel dziećmi

Ostatnio uważam, że gorący temat interwencji organizacji pozarządowych, mediów ostrości i działań międzynarodowych Lias przesunięty z dala od działań pedofile i dzieci do prostytucji per se w pojęciu of'trafficking dzieci. Tendencja ta jest najlepiej reprezentowana przez 1997 nazwa zmiany ECPAT z Koniec dziecięcej prostytucji w Azji Turystyki do End prostytucji dziecięcej,

dziećmi Pornografii i handlu dziećmi w celach seksualnych, handlu osób jest koncepcja źle zdefiniowane w najlepsze, ale mogą być uznane za Brokered przepływ osób przez granice stanów lub granicach (patrz definicja GAATW). Jednak większość dokumentów i opracowań, które uważają problem of'sexual handel dziećmi" określenie to bardzo szeroko, aby objąć Przewóz dzieci z jednego miejsca do drugiego. Oznacza to, że bardzo różne przykłady są powiązane ze sobą w jednej etykiecie zaciemnienie fundamentalnie różne kwestie prawne. Przypadki, w których kobiety są młodzi brazylijscy podjęte w celu odległych wiosek w amazońskiej okręgach górniczych do" pracy" w stołówkach i bary i świadczenia usług seksualnych dla lokalnych robotników podnosić różne prawne, problemy zdrowotne i praw człowieka niż przypadków młodych kobiet i Birmy dziewczyny, które są sprzedawane przez rodziców do pracy w tajskich burdelach (patrz Beyer, 1996 i Human Rights Watch, 1993 przykłady przypadków)

<...


strona 1 z 5 | Następna strona


Podobne streszczenia:

  • Podsumowanie na temat: Dziecięcej prostytucji jako formy zachowań dewiacyjnych u dzieci
  • Podsumowanie na temat: Rozumienie zdrowia seksualnego i reprodukcyjnego, HIV / AIDS i chorób przen ...
  • Podsumowanie na temat: Specyfika eksperta w pracy społecznej w celu zapobiegania przestępczości wś ...
  • Podsumowanie na temat: Rysunek dzieci jako metody badania stosunków międzyludzkich w dzieci w wiek ...
  • Podsumowanie na temat: Tworzenie wiedzy na temat pielęgnacji roślin przez ich dzieci w piątym roku ...