Rodzaje trybie i kolejności wykonywania kary

Kategoria: Prawa i postępowania karnego

Instytut Finansów, Ekonomii i Prawa Reserve Officers


Wydział Prawa


streszczenie

karne,

«Tryb formularzy i kolejność wykonywania Kara »


spełnione: Kalinin SN


moskwa 2000 PLAN

1. Rodzaje reżimu Korekty

2. Zamówienie powoływanie i zmiana trybu

3. Metody Tryb zabezpieczeń

1. Wyposażenie systemu rodzaje poprawczych

tryb widoku określa rodzaj kolonii karnej. Kolonie karne dzielą się na:

- kolonia karna,

- ogólny reżim kolonii,

- kolonia karna

.

- specjalny system kolonii. Kolonie edukacyjne dzieli się na:

- ogólny reżim kolonii,

- więzienie bezpieczeństwa

.

w więzieniach, są dwa rodzaje trybów w ramach pojedynczego instytucje:. ogólne i rygorystyczne

osób skazanych na karę pozbawienia wolności, służą ich w koloniach karnych i więzieniach na terenie podmiotu Federacji Rosyjskiej, gdzie prozhinali aresztować lub skazany. W wyjątkowych przypadkach, zdrowia skazany lub skazana na bezpieczeństwo lub za ich zgodą, mogą być wysyłane w celu odbycia kary w stosownych poprawczych Instytucja innego podmiotu Federacji Rosyjskiej.

W przypadku braku miejsca zamieszkania osoby skazanej zamieszkania do miejsce aresztowania lub skazania przez odpowiednią instytucję poprawczych Formularz lub nie może znaleźć skazany w istniejących instytucjach, on wysłany do najbliższej instytucji znajdujących się na terytorium Według Federacji Rosyjskiej lub w porozumieniu z właściwymi organami System karny w zakładzie innego podmiotu Federacji Rosyjskiej.

Skazany

szczególnie niebezpieczny recydywista skazany na skazany na dożywotnie więzienie więzieniu w więzieniu, osoby których kara śmierci otrzymuje pozbawienia wolności w przypadku ułaskawienia, żeńskie skazanych. nieletnich do odbycia kary pozbawienia wolności skierowane na miejscu odpowiednich organów. Ta sama zasada stosuje się do obywateli państw obcych i bezpaństwowców.

w otwartych są odbywania kary więzienia osoby skazany na karę pozbawienia wolności na okres nie przekraczający pięciu lat za przestępstwa popełnione przez zaniedbanie.

w kolonii karnej za pozytywne scharakteryzowanych skazanych odbywających kary więźniów przeniesionych z kolonii wspólne i ścisłe reżim. Warunki służby w obu typach kolonii identyczne.

w kolonii karnej skazanych odbywają się bez ochrony, ale pod nadzorem. Podnoszenia do świateł mają prawo do bezpłatnej poruszanie się w obrębie terytorium kolonii-rozliczenia. Poza kolonii w w ruchu formacji administracyjno-terytorialnej darmo skazanych jest możliwe tylko za zgodą administracji, a jeśli jest to niezbędne dla charakter pracy lub uczenia się i komunikacji. Skazani mogą nosić ubrania, przyjęte cywilnego życia codziennego, być w posiadaniu cennych rzeczy złożonych korzystać z pieniędzy bez ograniczeń, aby otrzymywać paczki, pakietów i transmisji ma spotkania bez ograniczeń.

przebywać skazani, zazwyczaj w specjalnie przeznaczony dla swoich akademikach. Rodzina skazany bez przyjmowania naruszenia systemu może być dozwolone żyć z ich rodzin na wynajmowane lub prywatne przestrzeń życiową w kolonii-rozliczenia lub poza nim. Osoby te muszą zarejestrować się cztery razy w miesiącu. Decyzja o życiu razem z szefem rodziny bierze kolonii karnej. Zhi-nia szkoły ci skazańcy można zwiedzać o każdej porze urzędników administracji kolonia karna.

Skazany w więzieniach mają dokumentów otwartych Zestaw w kształcie, a paszport i dokumenty osobiste są w aktach. Wewnętrzne przepisy ustanawiają wykaz przedmiotów i pozycji Substancje, które są zakazane przynieść, używać i przechowywać skazany.

trud skazany podlega prawom pracy, z wyjątkiem prz...


strona 1 z 11 | Następna strona


Podobne streszczenia:

  • Podsumowanie na temat: Funkcje kary pozbawienia wolności w kolonii karnej
  • Podsumowanie na temat: Wykonanie kary pozbawienia wolności w kolonii karnej i dyscyplinarnej w jed ...
  • Podsumowanie na temat: Dystrybucja skazany na karę pozbawienia wolności przez IUT
  • Podsumowanie na temat: Procedura i warunki wykonywania kary w kolonii karnych i więzienia specjaln ...
  • Podsumowanie na temat: Odpowiedzialność dyscyplinarna i skazany na karę pozbawienia wolności