Siły zbrojne i sztuka wojskowa armii USA w II wojnie światowej

Kategoria: Departament Wojskowy

Wojskowy centrum edukacyjne i naukowe z Wojsk Lądowych

«Combined Military Akademia Sił Zbrojnych Federacji Rosyjskiej »

(oddział Penza)

Katedra Taktyki i obsługa oraz pocisk artyleryjski

główna Prace odniesienia

sprawie dyscypliny

Military History

Temat: Uzbrojona siły i sztuka wojskowa armii USA w II wojnie światowej

Zakończony:

ml. z działu szkoleń T-324

Kir'yanov AV

Penza w 2010 r.


Wprowadzenie

Amerykańska armia stworzony z małej przedwojennej armii w ciągu zaledwie trzech lat. 30 czerwca 1939 US Army było 187.983 osób. Z tej liczby 22.387 serwowane w lotnictwa. Jednocześnie National Guard składał 199491 osób. Najlepsze jednostki bojowe armii zawiera: 9 dywizji piechoty, dwie kawalerii dywizje zmechanizowane kawalerii (opancerzony) Zespół w regularnej armii i 18 dywizji piechoty w Gwardii Narodowej. Gwardia Narodowa była słabo wyposażone w nowoczesną broń i szkolenia jednostek Gwardii Narodowej był bardzo różne.

wybuch wojny w Europie Września 1939 doprowadziły do ​​stopniowego wzrostu armii. 27 sierpnia 1940 Kongres uprawniony do korzystania z Gwardii Narodowej na federalny serwis. 16 września 1940 Pierwsza rekrutacja w czasie pokoju dla Historia USA został zatwierdzony przez Kongres. , Wzywając do armii, aby tylko jeden rok. 07 sierpnia 1941 przez marginesie jednego głosu, Kongres zwiększona żywotność.

dniu 07 grudzień 1941 Armia serwowane 1.685.403 osób, w tym 275.889 osób w lotnictwie. 7 Grudnia 1941 US Army piechoty składała się z 29, 5 i 2 pancerne dywizje kawalerii. Zwiększ 435 procent Armia była znakomita osiągnięcie, ale brak nowoczesnej broni i szkolenia personelu budzi poważne obawy. W ciągu najbliższych trzech i pół roku armia dodatkowo zwiększona o 492 procent i wyniosła 8.291.336 osób w 89 działach: 66 piechoty, atak powietrzny 5, 16 zbiornika, jeden górskie i jeden kawalerii Podział.

dniu 16 grudnia 1944 43 dywizje były w europejskim teatrze działań Europy (HPT) w tym 2 napaści, 10 czołgów i 31 piechoty. Kolejne 16 dywizje były gotowe do przenieść się do Europy. Jedna dywizja pancerna była już w drodze do Europy. Jeden W powietrzu, jeden zbiornik i dwie dywizje piechoty były w Anglii i oczekiwane przeniesienia na kontynent. Jednym lądowania, trzy dywizje pancerne i piechoty było w ostatnich etapów wytwarzania, w Stanach Zjednoczonych.

Pod koniec wojny w Europie w europejskim teatrze działań było 61 dywizji pancernych, 15, 42 i 4 desantowe piechoty (Jeden z nich - 13 Airborne Division i nie brał udziału w działaniach wojennych) Również na teatrze śródziemnomorskim miał 7 działów: 1. zbiornik, 5 piechoty (W tym podział na które składają się 92 Afroamerykanów. Ponieważ w czasie wojny, do wyznaczenia części składające się z Afroamerykanów użył terminu " Kolor"," kolorowy" itp., są więc bardziej stosować te terminy), a jeden Division Góry. Teatr Pacyfiku - 21 Dywizja 1 kawalerii, 19 piechoty (w tym 98. Dywizji nie brał udziału w wojennych i 93rd" kolor" podział) i jeden Airborne Division.

Generalnie, amerykańskim

Armii w czasie II wojny światowej była najlepsza część broni i zaopatrzenia. Jednak powszechne przekonanie, że armia amerykańska pokonać wroga przewaga liczbowa, nie do końca prawda. Przemysł amerykański pod warunkiem Armia we wszystkie niezbędne, ale dostaw problemów, zwłaszcza zbiorników i pociski artyleryjskie i problemy z zakończeniem personelu pozostały poważna wojna.

Wpis

tło US wojna

prezydent Roosevelt Pierwszy wyraził nienawiść faszyzmu. W tym roku, a następnie podwójny cel: Po pierwsze, chciał odwrócić uwagę Amerykanów od wewnętrznej problemy polityczne, szczególnie problem konfliktu między pracą a kapitału. Po drugie, poprzez stworzenie psych...


strona 1 z 11 | Następna strona


Podobne streszczenia:

  • Podsumowanie na temat: Organizacji i procedury do stosowania w walce piechoty (zmechanizowanej pie ...
  • Podsumowanie na temat: Dowódca dywizji piechoty z 45.
  • Podsumowanie na temat: Organizacja wzmocnionej dywizji piechoty z Chin
  • Podsumowanie na temat: Organizacja Dywizja Piechoty z napędem
  • Podsumowanie na temat: Zastosowanie walki z jednostek piechoty, zmechanizowane jednostki, formacje ...