Żołnierz - specjalista w doskonałości dzierżąc broń i sprzęt wojskowy

Kategoria: Departament Wojskowy

Komunalnych Instytucji edukacyjnych

«Średnie Secondary Szkoła № __ »

Wysłany

Temat:

«Żołnierz -. Specjalista w doskonałości dzierżąc broń i sprzęt wojskowy »


Siły Zbrojne Rosja z najnowocześniejszych rodzajów broni i wojska sztuka. W procesie reformowania sił zbrojnych planu poprawy Poziom jakości sprzętu technicznego wojsk, aby uzbroić je więcej obiecujących modeli. Będzie to miało wpływ przede wszystkim odstraszanie jądrowe, systemy informacyjne, dowodzenia i kontroli, broń precyzyjna, fundusze Informacje Warfare, inteligencja, itp.

Wydajność cechy nowoczesnej broni i sprzętu wojskowego, zasady ich funkcjonowania, usługi i aplikacje wymagają wysokiego ogólnego i zawodowego w walce poziomu wyszkolenia żołnierzy na służbie wojskowej działalność.

Główne rodzaje

wojskowej działania i ich cechy

Inne serwisant jest przede wszystkim ze względu na jego członkostwo zbrojnych Rosyjskie siły zbrojne. Każdy żołnierz jest członkiem dużej grupy ludzi, które są połączone razem w termin" SZ", i w związku z tym, wszystkie jej działania powinny być ukierunkowane na zapewnienie tych funkcji i celów , które są tworzone.

Zgodnie z

Prawo federalne" na obronę" Siły Zbrojne są zaprojektowane w celu odzwierciedlenia agresja skierowana przeciwko Federacji Rosyjskiej w zakresie ochrony zbrojnej integralności i nienaruszalności terytorium, jak również do wykonywania zadań Zgodnie z umowami międzynarodowymi. Działając w zakresie określonym przeznaczenia rosyjskich Sił Zbrojnych, żołnierz musi być przygotowany do jego obowiązki, które mogą obejmować:

-udział w działaniach wojennych działania, zadania w sytuacjach awaryjnych i wojskowych przepisy w sytuacji konfliktu zbrojnego; Wydajność oficjalna obowiązki w życiu codziennym;

wydajność walki obowiązkiem służby wojskowej, służba w sukni garnizonu, z wykonania obowiązków w częścią codziennego obowiązku,

uczestnictwo w ćwiczeniach lub kampanie zwykle;

-realizacja zamówienia, Daj dowódcy lub przełożonego.

Wszystkie rodzaje wojskowych Serwisant powinien przede wszystkim działania przyczyniają się do utrzymania wysoki poziom gotowości bojowej i zdolności bojowej działu, w którym rozciąga się od służby wojskowej.

W związku z powyższym, w Działania wojskowe mogą być podzielone na trzy główne elementy: szkolenie bojowe szkolenia, działania bojowe i rzeczywiste walki.

żołnierz Technologia broń cło

szkolenie bojowe Przygotowanie

szkolenie bojowe Szkolenia - system działań na rzecz kształcenia i szkolenia personelu wojskowego Skład jednostek, koordynacja jednostek do walki z przygotowanie ich do działań bojowych i innych zadań Szczególnym celem Sił Zbrojnych. Szkolenie wojskowe w pierwszym wszystkim na celu zapewnienie wysokiego poziomu zdolności bojowe i ich części jednostki. (Skuteczność walki - jest możliwość wojsk do prowadzenia działań bojowych oraz wykonywania zadań bojowych, zgodnie z ich przeznaczeniem; walcząc efektywności zależy od personelu, szkolenia i morale personelu bojowego Skład jednostek.)

szkolenie bojowe Szkolenie ma na celu zapewnienie najwyższego poziomu zawodowego wojskowego Jednostki kadrowe. Jest ona prowadzona w sposób ciągły w w czasie pokoju i wojny.

Podczas szkolenia bojowego Zajęcia szkoleniowe, nauczanie strzelania bojowe, szkolenia, podczas których żołnierze nauczyć przepisów wojskowych, broni i sprzętu wojskowego, Metody działania w walce, i pracować z urządzeniem i metod działania w misjach bojowych.

szkolenie bojowe Szkolenie ma wiele funkcji. Jest to jasno wyrażone przez zbiorowe zorientowane zorganizowane w taki sposób, że podczas jednoczesnego zapewnia szkolenia dla poszczególnych żołnierzy i wojskowych przygo...


strona 1 z 4 | Następna strona


Podobne streszczenia:

  • Podsumowanie na temat: Główne działania dowódcy jednostki do przystosowania się do warunków żołnie ...
  • Podsumowanie na temat: Metody organizacji działalności kulturalnej muzeów wojskowych, pokoje (kabi ...
  • Podsumowanie na temat: Wstępne szkolenie w zakresie bezpieczeństwa i szkolenia dla marynarzy
  • Podsumowanie na temat: Szkolenie jako rodzaj aktywnego szkolenia społeczno-psychologiczne
  • Podsumowanie na temat: Granatnik plutonu zastosowanie bojowe w walce klucza