Niewidzialny kontrola wojsk

Kategoria: Departament Wojskowy

UKRYTY

Wojska kontroli


1. Potencjał wywiadu radiowego i radiowych prawdopodobnego Przeciwnicy do zbierania danych wywiadowczych na słońcu

W nowoczesnych warunkach

Organizacji Bojowej i niezawodny przywódcy wojsk byłoby nie do pomyślenia bez szerokiego stosowania środków elektronicznych (REC), które są podstawą systemów zarządzania i integralną częścią większość nowych broni.

aktywnie działać Wyposażenie elektroniczne emitują energię elektromagnetyczną, która poprzez Odbiorniki radiowe mogą być wykrywane i przekazywane z wykorzystaniem RES Informacje-przechwycone.

Luki te

środków elektronicznych prowadzi do szczególnego rodzaju inteligencji Aktywność sygnały inteligencja, która charakteryzuje brzmienie Cechy:

działających potajemnie, bez bezpośredni kontakt z obiektami inteligencji; wróg zazwyczaj nie w stanie wykazać, że jej zachowanie;

-obejmuje duże odległość i przestrzeń, poza które jedynie ograniczone funkcje propagacji radiowej i czułość aparatu wywiadowczego; (Jak Według amerykańskich ekspertów z odsłuchu postu znajduje się w Anglii, Włochy mogą przechwycić pracę wcześniej za niedostępne SIGINT na długo waha się do 1200 rosyjski-2200 km linii Murmańsk, Leningrad, Moskwa, Wołgograd, Tbilisi, w okresie jesienno-zimowym do 3000-4000 km linii o.Dikson, Chanty-Mansyjsku, Kyzył-Orda,

-może funkcjonować stale, w każdej porze roku, dnia i przy każdej pogodzie,

-zapewnia w krótkim czasie, zwykle w czasie rzeczywistym duża ilość Dane z różnych typów:

i niska podatność często niedostępne dla wroga. Luki te środków elektronicznych prowadzi do szczególnego rodzaju inteligencji Aktywność sygnały inteligencja, która charakteryzuje brzmienie Cechy:

Najbardziej popularne wywiad elektroniczny

's to:

wykorzystywane we wszystkich gałęziach sił zbrojnych środków aktywnych Radio;

zautomatyzowany kontrolę wojsk i broni, i i kontroli obiektów kosmicznych;

środki

-technicznych przechowywania, przetwarzania i przesyłania Prace informacje towarzyszy bocznej elektromagnetyczne promieniowanie,

-telemetryczny system transmisji danych,

Systemy

-nawigacyjne stosowane w morzu, w powietrzu i przestrzeni nawigacja,

-radar Kompleksy stacji (węzłów), wszystkie systemy i zadania.

najważniejsze rodzaje inteligencji są elektroniczne radioprospecting i elektronicznego rozpoznania.

ESM jest przeznaczony do wykrywania i przechwytywania otwarty i Szyfrowana transmisja podłączonych stacji przeciwnych partii, analizy i przetwarzania przechwycenie komunikacji i lokalizacji źródeł promieniowania ich kierunku-stwierdzeniem.

W realizacji

przechwycenie, radio rekonesans, oprócz rozmów tekstowych i radiowych odsetki i inne dane, takie jak radia i znaków wywoławczych urzędników, adresy i hasła, wyrażenia i usługi operatorów radiowych kodów, Cechy i właściwości technicznych zatrzymanych OZE, indywidualnych " pisma" radia personelowi. Akumulacja, synteza i Analiza tych danych ujawnić wroga radiowy system łączności, określić, ile i jakiego rodzaju jednostek działających w zestawie Intelligence zespół Oj, stopień aktywności wroga w niektórych obszarach, itp.

elektronicznej inteligencji, stosując takie same, oraz że radioprospecting metod Radio, Radio kierunku ustalenia i analizy, jest zaangażowany w odkryciu i uznaniu stacji radarowych, systemy radionawigacyjne i radiotelekodovyh.

To pozwala na identyfikację

Położenie radiowych środków elektronicznych, w celu określenia ich taktyczne i techniczne cechy charakterystyczne, zakres, mianowanie i na tej podstawie do systemów otwartych i obrony przeciwrakietowej wrogiem uruchomienia poduszki pocisków rakietowych, lotnisk i innych ważnych obiektów. Stany prowadzące przywiązują dużą z...


strona 1 z 5 | Następna strona


Podobne streszczenia:

  • Podsumowanie na temat: Urządzenia i konstrukcje wsporcze z radiowych środków elektronicznych
  • Podsumowanie na temat: Klasyfikacja urządzeń technicznych i systemów radiowych. Zalety i wady rad ...
  • Podsumowanie na temat: Klasyfikacja środków technicznych w celu ochrony ich podstawowe cechy techn ...
  • Podsumowanie na temat: Zautomatyzowane systemy kontroli za pomocą środków technicznych
  • Podsumowanie na temat: Odporność na promieniowanie środków elektronicznych