Katastrofy i ich klasyfikacja

Kategoria: Departament Wojskowy

1. Struktura i Funkcja MOE

Ministerstwo Rosja Obrony Cywilnej, Sytuacji Nadzwyczajnych oraz Disaster Relief - MOE Rosja. Ma poczucie English yazykeEMERCOM Rosji (sterowania awaryjnego Ministerstwo Rosji).

Jednym

Rosyjskie służby ratownicze. Działa w połączeniu z regionalnych służb ratowniczych, komunalnych służby ratownicze, ogień Obsługa Federacji, działów ochrony przeciwpożarowej, ochrony przeciwpożarowej, komunalnych prywatnej ochrony przeciwpożarowej i innych usług. Wykonuje generała przewodnika.

państwo Straż Pożarna jest częściowo składa się z MG. 2010 z łącznej liczba strażaków w Rosji w ramach MG serwowane około 50%.

Aktywny Ratownicy

MOE dochodzimy do czwartego lub piątego miejsca. Pierwsi policjanci, którzy przyjeżdżają, ognia i " Pogotowie", miejskie lub regionalne służby ratownicze. Czas gotowości funkcjonariuszy ratowniczych -. cztery lub więcej godzin [3] Na przykład, w czasie wypadku w elektrowni wodnej Sayano-Shushenskaya (wystąpił o 08:13 czasu lokalnego) w pierwszej remizy przyjechał obliczenia liczby 8 Moe położony w Cheryomushky. [4] Po dwóch godzinach pribyvla Sajanogorsk Maszyny grupa strażaków," lunch" zysk ratownicy Południowej Syberii Ratownicy w Republika Chakasja. [5] 29 marca 2010 helikopter przyleciał do MG Metro 30 minut po wybuchu w Moscow Metro później karetki [6] .

Cytowanych mediów w

służba prasowa Ministerstwa Sytuacji Kryzysowych, który jest w prasowych nazwiska wszystkich pracowników awaryjne" ratownicy» [7] , oświadczam, że na miejsce wypadku profit" ratownicy" podczas pracy na miejscu przeciwpożarowej [8] [9] [10] (w tym prywatnych), komunalnych i regionalne służby ratownicze.

Gaszenie

pożary nie ustanowiły funkcję MG. Ale w związku z Ministerstwa Propagandy ds. Sytuacji Nadzwyczajnych, większość obywateli uważa, że ​​MES jest głównym myśliwski na pożarów - mimo że bezwzględna Najwięcej pożarów lasów ugaszony organizacje pracowników leśnych, a MOE rola w gaszenia pożarów znikoma. Dane statystyczne na temat sytuacji pożarowej w lasach kraju zgromadzili Władze leśne, co pojawia się wcześniej niż MOE miejscu Rosleskhoz (parę lat temu wszystkie te informacje można uzyskać tylko MOE). Powszechne przekonanie, że w walce z pożary lasów jest przede wszystkim odpowiedzialny MOE przyczynił się do zniszczenia System przemysł (leśnictwo) do zwalczania pożarów lasów w ostatnich latach.

Według

Minister Szojgu, w wielu miastach, istnieją struktury, które wykonują Funkcja MOE.

Ministerstwo zezwolenie na przywóz bez uiszczenia należności celnych przywozowych dla samochodów i motocykli, które będą wykorzystywane do prowadzenia jakiejkolwiek działalności agencji i upoważnionych ich organizacje [14] .

struktura

Wydziały:

- Fire and Rescue siły, ochrony przeciwpożarowej i specjalny obrona cywilna

- Cywilny ochrony

- Terytorialny Polityka

- Inwestycji i budowa kapitału

- Nadzorczy Aktywność

- Logistyka i broń

- Organizacyjno-mobilizacja

- Finansowy i gospodarczy

- Międzynarodowy Aktywność

- Administracyjne

- Polityka kadrowa

kancelarii:

- Naukowa i techniczna

- Stan Inspektorat małych naczyń

- Organizacja Program ukierunkowany planowania

- Medycznej i psychologicznej oprogramowania

- Lotnictwo i I ratownictwa lotniczego technologii

- Federalny obszary wsparcia

- Informacje

- Ochrona informacji bezpieczeństwa i ratownictwa

- Audyt

- Prawna

- Militaryzować Jednostki ratownicze

Szkolenia miejsc:

- MOE Akademia Obrony Cywilnej Rosja

- Akademia Państwowa Straż Pożarna awaryjne Rosja

- Petersburg Uniwersytet Państwowej Straży Pożar...


strona 1 z 21 | Następna strona


Podobne streszczenia:

  • Podsumowanie na temat: Bezpieczeństwa i ochrony przeciwpożarowej
  • Podsumowanie na temat: Struktura organizacyjna Ministerstwa Sytuacji Nadzwyczajnych Rosji
  • Podsumowanie na temat: Bezpieczeństwa i ochrony przeciwpożarowej firma zawodowa
  • Podsumowanie na temat: Gazodymozaschitnoy organizacja serwisowa w garnizonach ochrony przeciwpożar ...
  • Podsumowanie na temat: Środki ochrony przeciwpożarowej