Substancje trujące. Zatrucie tlenkiem węgla, siarczek wodoru i cyjanek wodoru

Kategoria: Departament Wojskowy

Załącznik 1. Indywidualne Środki zaradcze

Respiratory są lekki lekarstwo żołądka Anija szkodliwy gazy, opary, aerozoli i pyłu. Szeroki dystrybucja dostali w kopalniach, kopalnie, chemicznie szkodliwe pyły i przedsiębiorstwa podczas pracy z Nawozy i pestycydy, metalurgiczny przedsiębiorstwa farbą, załadunek i rozładunek i inne prace. Respiratory podzielono na dwie wpisz. Pierwszy - respiratory It którego półmaska i filtr Element jednocześnie służyć i twarzy część. Drugi - Czyści wdychania Filtr powietrza naboje, mocowany z półmaską.

Przez powołanie podzielone na antidusty, protivogazovye i pyłu i gazu. Antidusty chronić narządy wentylacji aerozole inny gatunków, protivogazovye - Szkodliwy opary i gazy, i pyłu i gazu - Od gazów, oparów lub aerozoli podczas ich obecność na powietrzu. W filtr w antidusty respiratory użyć dobrze włókno Filtr Materiały. Największe dystrybucja Polimer otrzymany Filtr materiały typu PO (filtr Petryanov) ze względu na ich wysoka elastyczność mechaniczny siła duża ilość pyłu, a przede wszystkim ze względu filtr górnoprzepustowy Właściwości. Ważne charakterystyczny zdolność Materiały OP wykonane perchlorovinyl i inne polimery mieć izolacja Właściwości jest że są one elektrostatyczny koszty, które znacznie zwiększyć wydajność zdobycz aerozoli i pyłu.

W Zależnie życia respiratory być jednorazowy Aplikacje (SB-1" Płatek" " Kama"), który Po pracy nieodpowiedni do dalszego operacja. W respiratorów wielokrotnego napełniania Stosowanie pod warunkiem, Filtry zamienne.

Znak otrabotanom Filtry powinny być rozważyć skrócenie oddychania. Stąd konieczny wymienić lub produkować regeneracja (Odzyskiwania) filtry. Dla To wytrąca do filtrowania pyłu wstrząsnąć lub usuń czystkę czyste powietrze w kierunku odwrócić wdychania. Jeśli nie jest to pożądane Wyniki respirator lub filtra wymieniona. Stosowanie antidusty respiratory ochrona dymy, gazów, aerozoli organiczny rozpuszczalniki łatwopalny i toksyczne substancji jest zabronione.


Maska cywilny GP-7 zapewnia ochrona z walki o travlyayuschih bakteryjne substancje aerozoli i Promieniotwórczy substancje (radionuklidy i jod organiczny Łączy) oraz nagły wypadek uwolnień niebezpiecznych chemia. Masa M-7 850 gr. GP-7B dalej jest wyposażony odbioru wody bezpośrednio ze słoika w zakażonej atmosfera.

Maska przemysłowy PPF jest ochrona Oddechowy i widok z Substancje trujące (SDYAV) i inne szkodliwe Substancje stężenie nie więcej niż 0,5 objętość odsetki i co najmniej 18% tlenu w powietrzu.

W Zależnie Masa i wymiary, filtrowanie i pochłania Skrzynki Maski dostępny małych i dużych. Połączenie big-box przeprowadzone z maską przez spójnik rura.

Wszelkie przemysłowy maskować można wykonać jeden z trzech typy twarzy części (maski) hełm-maska ShMP, maska ​​MPH i panoramiczny Maska MRP-88 który stanowi, lepsza widoczność.

maski Wąż PN zastosować atmosferyczny zawierający objętość co najmniej 16 procent tlen więcej niż 0,5% szkodliwe zanieczyszczenia. Oni podzielone nieograniczony i maski gazowe Wymuszony dopływ powietrza.

W ustawić maskę PN-1B zawiera dwa falistej rurki kolejno połączony ze wzmocnionym Wąż 10 m różni PN 1B od obecności PN-1C kołowrotek Wąż. Maskować PS-PB produkowane z prowadnicą powietrza Wąż 20 lub 40 metrów i wyposażony w uchwyt elektryczne lub dmuchawy. Maski zakończony Maski MRP-88 lub ShMP. Waga maskować PN-1B 25,6 kg, PN-PB - 24 kg; r. w worku -. 17 kg


Izolacja Maski inaczej filtr w peł...


strona 1 z 15 | Następna strona


Podobne streszczenia:

  • Podsumowanie na temat: Otoczenia zanieczyszczenia powietrza przez substancje szkodliwe
  • Podsumowanie na temat: Filtry selektywne częstotliwościowo. Filtr dolnoprzepustowy Czebyszewa
  • Podsumowanie na temat: Ochrona przed awaryjnych niebezpiecznych substancji chemicznych (substancje ...
  • Podsumowanie na temat: Karnawał w Wenecji - maski, podczas gdy
  • Podsumowanie na temat: Substancje szkodliwe w środowisku pracy i metod filtrowania