Motyw miłości w A.Kuprin pracy

Kategoria: Literatura zagraniczna

streszczenie

temat miłości TWÓRCZOŚĆ A.Kuprin


WPISU

eseju, wybrałem temat związany z pracą słynnego rosyjskiego pisarza Aleksandra Iwanowicza Kuprina. Wybór tej nazwy, ponieważ jest to dość dobrze znane i ciekawy pisarz, ale w szkolnym programie nauczania nie jest zbyt wiele czasu poświęca się jego pracy, a podczas pracy w eseju, można dowiedzieć się szczegółowo o kreatywności pisarz. Bardzo życie pisarza, jego osobowość się silne wrażenie. To Człowiek solidny, cechuje twardość ważne stanowisko prawda inteligencja i dobroć, zdolność rozumienia życia.

Wszystko to działa

strona jest interesująca, ale zdecydowałem się na ten temat, który można nazwać w pracach A.Kuprin szanowana. To jest motyw miłości.

Celem mojej pracy:

otwartych funkcje zdjęcia Love Theme w pracach Kuprina;

- pokazać wagę tego Tematem jego pracy.

Cele:

- pokaż lokalizację temat miłości w rosyjskiej i światowej literatury,

- otwarte funkcje zrozumienie uczuć różnych autorów;

- na przykład do ujawnienia Trylogia o miłości i jej różnych części twarzy,

- pokaż mistrzostwo Pisarz w bohaterów obrazu.

Czasami wydaje się, że miłość w literaturze światowej mówi wszystko. Co możesz nam powiedzieć o miłości po Szekspira historia Romea i Julii, po Puszkina" Eugeniusz Oniegin", po" Anna Karenina" wg Lwa Tołstoja? Możesz kontynuować tę listę utworów i doceniają kocham. Ale miłość ma tysiąc odcieni, a każdy z jej przejawów jej światło, jej smutek, twój zapach zagięcia i jego.

Kuprina istnieje wiele dobrze i doskonałe historie o miłości, o miłości, czeka na jej tragicznych skutków tęsknota i wieczna młodość w duszy ludzkiej. Kuprin zawsze i wszędzie błogosławiona kocham. Z miłości nie można niczego ukryć: albo to podkreśla prawdziwą szlachetność Dusza ludzka, lub - wady i niskie pragnienia. Zestaw pisarzy w jego książki będą sprawdzane i testowane swoich bohaterów, przekazując im to uczucie. Każdy autor stara się wyjaśnić w swojej miłości, przyczynić się do jego definicja. Dla Kuprina miłości - dar Boga, nie są dostępne dla każdego. Miłość ma ich wierzchołki, które są w stanie opanować kilka milionów. Niestety Teraz rzadko można spotkać najbardziej żarliwą miłość między mężczyzną i kobietą. Ludzie przestali wielbić i czcić ją. Miłość staje się powszechne, codziennie rozsądek. Znaczenie tej pracy jest to, że dotyczy wieczne poczucie, pokazuje przykład niezwykłego, jasny, bezinteresownej miłości i sprawia, że ​​życie w takim unromantic czasu i często bezduszną pomyśl jeszcze raz o znaczeniu najbardziej niesamowite spotkanie na drodze życia - spotkania mężczyzn i kobiet.

kreatywność Kuprin love story


motyw miłości - jeden z Odwieczne tematy LITERATURA

Love Theme - wieczne jak czuje się urodziła jej uduchowionej sztuki wszystkich czasów i narodów. Ale każda epoka wyraził żadnych specjalnych wartości moralnych i estetycznych. Później Miłość - uczucie, dzięki czemu można wykonywać wyczyny i przejść na przestępstwa, poczucie, że może przenosić góry, zmieniać bieg historii, dając poczucie szczęścia i inspiracji, i powoduje cierpienie, poczucie, bez której życie nie ma rozsądek.

Podobnie jak wszystkie inne

literatura świata, literatura rosyjska poświęca sporo przestrzeni motyw miłości, jej" specyficzny" masy, nie mniej niż literatury francuskiej i angielskiej. Chociaż " Love story" w najczystszej postaci w literaturze rosyjskiej, że nie są tak często, często obciążone linie fabuły miłość i tematów. Ale Realizacja tego tematu w różnych tekstach należących do klasycznego rosyjskiego literatura różni się bardzo dziwna, wyraźnie odróżnia go od wszystkich innych literatury na...


strona 1 z 16 | Następna strona


Podobne streszczenia:

  • Podsumowanie na temat: Ceks - to nie jest miłość. Ale bardzo duży udział miłości ...
  • Podsumowanie na temat: Motyw miłości w pracy Kuprina Molocha, granat bransoletka, Olesya Outright
  • Podsumowanie na temat: Motyw miłości w pracach AI Kuprina
  • Podsumowanie na temat: Motyw miłości w pracach AI Kuprina: doświadczenie edukacyjne w liceum
  • Podsumowanie na temat: Motyw miłości w utworach AI Kuprina