Kolekcji sztuki światowej "Serapiona Brothers" Hoffmann i perspektywy w niej systemu

Kategoria: Literatura zagraniczna

Sztuka świecie kolekcja Serapiona Bracia Hoffmann i systemowe perspektywy w nim

«Serapion bracia" , ściśle rzecz biorąc, nie jest całkowicie nowe. Pod koniec życia tworzy Hoffmana Bukiet ten kapryśny opowiadań i bajek, oprawionych jeden" obrazek" historię Romantyczny młodych pisarzy, którzy nazywają siebie braćmi i Serapion Czytaj sobą swoje fantastyczne historie. Zasada ich pracy jest Hoffman credo - rzeczywistość sama niepohamowanej wyobraźni

. Wszystkich kondygnacji

​​"Serapion bracia" , być może jest to rama nie jest fikcja, ale historia krąg która rozwinęła się wokół autora. W Serapionov dnia 14 listopada 1818 był Unia obchodziła bazowych Serapiona Bracia, w którym wszedł z wyjątkiem Pisarz Contessa (Sylwester), przyjaciel Hoffman Hitzig (Ottmar) lekarz Koref (Vincent) i pisarz Adelbert von Chamisso, który właśnie powrócił ze świata podróżować. A później został włączony Fouquet, autor słynnej" Ondine", historia jest Hoffman przesunięte w romantycznej opery. Ten krąg, który wkrótce stał się równie znany jako pitnej firmy piwnicy w Lutter i Wegnera nie było Łączna kwota programu literackiego. Tutaj, przeczytaj siebie ich kreacje, argumentując ...

Dla organizacji

​​artystycznego Miejsca pracy Hoffman obraz Serapion Bracia ważne jak pewien pręt kompozytowy. Z punktu widzenia składu Poetyka " Rama historia" w" Serapiona Brothers" znajdzie większość organicznych koniugacji i narrator tej historii, tła i ramki.

uwiecznić spotkanie członków koła, Hoffman wziął ich odmienność i do ust" fantazji" Serapions bardzo różne właściwości. Hypnotists Lurid opowieści o wampirach, karnych, śmiertelnych wróżby zapowiadać jak boomu i dzisiejszym" horror" jasne jak bajek wrócić do świata czystości i niewinności, ale może Motywem przewodnim całego dzieła jest tematem artysty, twórcy są piękne lub szalone fantazje.

Niektóre historie i opowieści Bracia Serapiona się, jak, powiedzmy," Dziadek do orzechów i król myszy", prawie podręcznik, a wielu z nich w języku rosyjskim, teraz praktycznie nieznane. Ale nawet znać, wracając na swoje miejsce w tym" romantyczny encyklopedia" Hoffmann, jak klejnot w drogiej ramie, wzmocnienia kompletność i doskonałość, połysk ...

bohaterowie

Hoffman nie są zakładnicy okoliczności (zaraza, powodzie, itp.), i twórców nowej rzeczywistości. W tym wyczuć sytuację przeniesienia z opowieści ustnej do opowiadania pisanego tekstu. Serapion Bracia Hoffmann - artyści, otwierając jego laboratorium kreatywność.

Struktura

cykl Hoffman Czytaj granice między historią i ich dyskusji jest nie tylko bardziej mobilni i niewyraźne. Są one często brakuje. Bo oprócz rękopisów odczytu tekstowych i prezentacji ustnych opowieści - historie z życia, które wypełniają wstrzymać, wypełniając retoryczne argumenty stylistyczną sprawę. " Oprawy" i" w ramce" teksty wyrównał w prawach - jest pojedyncze pole refleksji estetycznej. Retoryka staje się organiczną częścią stylistyki.

Funkcja ta jest bardzo refleksyjny dokładnie określić najlepszy na krajowym filmu gofmaniane" Serapiona bracia" FP Fiodorow:" Ostatecznie," historia ramy" pokazuje Historia poszukiwań estetycznych i artystycznych w Niemczech na początku XIX wieku." I więcej: " " Serapiona Bracia" z powodu" opowieści ramowej" sens książki o sztuce i jej metody, rozwoju danych" .

artystycznej integralności systemu Hoffman Książka ustala organicznych twórców powiązaniu ich kreatywności, ich biografia, refleksji nad życiem i twórczością autora i sekwencjonowania roli. Sam Proces tsiklotvoreniya ujawnia jego estetyczny charakter, dzięki mobilność" struktura» ramki.

Ogółem w zbiorach Hoffmann Znajduje się 22 opowieści, które mówią sobie zaprzysiężonych braci. Wśród tych opowieści są znane jako" Dziadek do orzechó...


strona 1 z 5 | Następna strona


Podobne streszczenia:

  • Podsumowanie na temat: Opowieści. Nieustraszeni bracia Grimm
  • Podsumowanie na temat: Funkcje mowy artystycznej satyryczne dzieła na przykładzie opowieści ME Sa ...
  • Podsumowanie na temat: ETA Hoffman i jego wspaniałe powieści "Mała Zaches przydomkiem Zinnob ...
  • Podsumowanie na temat: Opowieść ETA Hoffman "Tiny Tsakhes przydomkiem Zinnober" jako w ...
  • Podsumowanie na temat: Jaka jest historia i czy jest to konieczne do przedszkolaków