Gatunki Specyfika multimedialnych zasobów informacyjnych online

Kategoria: Dziennikarstwo

TREŚCI

Wprowadzenie

Rozdział 1 pojęcie informacyjnej zasobów internetowych

1.1 Internet jako nowe informacje przestrzeni

1.2 Klasyfikacja internetowych zasobów informacyjnych

1,3 godziny z internetowych zasobów informacyjnych

Rozdział 2 gatunków różnych zasobów internetowych

2.1 Znaczenie gatunku dziennikarstwa

2.2 tradycyjne gatunki dziennikarskie w internecie

2.3 Poszczególne gatunki Dziennikarstwo Online

2.4 Opis gatunki multimedialne dziennikarstwa

2.5 Korzystanie syntetyczne gatunki w Internecie Zasoby informacyjne

Rozdział 3 Korzystanie gatunki multimedialne Białorusi Internetowe źródła informacji

Wnioski

lista źródeł używane


Wprowadzenie

W dzisiejszym świecie

Internet podjęła szczególne miejsce wśród mediów, i możemy stwierdzić, narodziny nowego rodzaju mediów - online zasoby informacyjne, środowisko który rozprzestrzenił i stał się Internet. Jednak wśród naukowców nie przestają spory, że jest jednym z wielu stron internetowych może być traktowana jako środek mediów.

Grupa

Internecie zasoby informacyjne powinny być przyznawane regularnie aktualizowane witryny, które oferować swoje produkty odwiedzających zawodowej dziennikarskiej Działania. Wśród nich zasobów internetowych, które istnieją Tylko w internecie; internetowe wersje publikacji, stron, które są wypełnione materiały dziennikarskie opublikowane wcześniej w wersji papierowej z tych czasopism i gazet; internetowe wersje publikacji drukowanych, stron internetowych, które oprócz transfer materiałów od papieru do sieci, tworzyć własne unikalne produkty dziennikarskie (zawartość informacji). Alternatywnie profesjonalnych zasobów informacji w Internecie, są prawa autorskie projekty i blogi, które mogą prowadzić zarówno dziennikarzy i zwykłych ludzi.

materiały dziennikarskie Internetowe źródła informacji często mają swoje cechy typologicznych i cechy gatunku. Można je znaleźć wszystkie znane cechy tradycyjnych Gatunki dziennikarskie, ale ich połączenie często produkuje coś nowego, nigdy nie Nie widziałem gazety, czasopisma, radio i telewizja.

Nowy

technologiczny Możliwości Internetu, nieograniczona wielkość w publikacjach korzystać Materiały fotograficzne, wideo i audio, dostępność na całym świecie robi w Internecie szczególne zasoby informacyjne i przyciągnąć do nich większą publiczność.

Czy

odmiany gatunku Publishing materiały dziennikarskie w nich nie ma granic. Można tworzyć i jak nic w dowolnym miejscu, przy użyciu wszelkich dostępnych materiałów, wszelkiego rodzaju informacji. Granica Gatunki dziennikarskie coraz bardziej zaciera: gatunki są przekształcane przyjąć właściwości innych gatunków, łączą się, tworząc całkowicie nowy kształt W związku z tym, jest to często trudne do zastosowania klasyfikacji tradycyjne. Szczególną rolę w rozwój nowych gatunków dziennikarstwa internetowego odgrywa możliwość korzystania multimedialny, który napędzany grup medialnych i gatunki syntetyczne.

pilność

z mojej pracy jest konieczność rozwiń teoretyczne podstawy dziennikarstwa, które pojawiły się wraz z pojawieniem nowe gatunki. Temat wykorzystanie multimediów w Internecie informacji Zasoby zaczął być omawiane tylko w ostatnich latach i nadal jest słabo poznane. Podczas gdy Internet aktywnie rozwija i stymuluje Pojawienie się nowych form. Pojawienie się dużej ilości zasobów internetowych Rynek informacje zostały radykalnie zaostrza konkurencję. Teraz każdy zasób walczy o publiczność, stara się zapewnić użytkownikom informacji w najwygodniejszy i interesujące dla nich tworzyć uciekania się do wynalazku nowe gatunki. Może ta praca ...


strona 1 z 24 | Następna strona


Podobne streszczenia:

  • Podsumowanie na temat: Oryginalność Gatunki dziennikarskie przykład gazety online "Lenta.ru&q ...
  • Podsumowanie na temat: Opis publikacji internetowych w systemie Yugorskiye mediów (na przykład str ...
  • Podsumowanie na temat: Tworzenie interaktywnych w internecie - strony dla informacji w Internecie ...
  • Podsumowanie na temat: Gatunki dziennikarstwa
  • Podsumowanie na temat: Gatunki dziennikarstwa