Arkusz z pytaniami i odpowiedziami

Kategoria: Dziennikarstwo

przedmiotu pracy

" pytania Arkusz i odpowiedzi"


Wprowadzenie

Tematem

pracy oczywiście jest pytanie i arkusz odpowiedzi jako gatunek PR tekstu i wywiadów. Jak w przypadku każdej reklamy i PR-Tekst jest ważnym kryterium kompletność informacji przedstawionych na tym konkretnym przypadku wiadomości lub reklamowany produkt lub usługę, a także możliwość szybkiego wydobycia niezbędne informacje i spełniał wszystkie wymagania tych gatunków.

głównym Sukcesy arkusz pytań i odpowiedzi i dziennikarskiego gatunku, takich jak wywiady jest okazja w postaci odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania kreowanie pozytywnego wizerunku i utrzymania kapitale pablitsitny organizacji (Kancelaria). Jest to również sposób nie zauważyć, że w przeciwieństwie do tradycyjnych Wywiad dziennikarski w tym gatunku, zarówno pytania i odpowiedzi są zestawiane Członkowie PR-strukturę.

Pośpiech ten temat jest, że lista pytań i odpowiedzi - najbardziej dynamiczny sposób prezentowania informacji. Forma pytanie dotyczy komunikacja przyciąga uwagę.

Elegancko

skompilowany lista pytań i odpowiedzi muszą odpowiadać na" informacji oczekiwania" lub jego specyficzny segmentu odbiorców. Zakres zagadnień przedstawionych w tym gatunku, jak w pełni oświetla szczegóły zdarzenia wiadomości.

Celem

praca jest spotkać się z PR-gatunku tekstu, jak liść Pytania i odpowiedzi w celu określenia jego cech charakterystycznych, spróbuj określenia" silny" stronę. Konieczne jest również, aby narysować paralelę między arkusza pytania i odpowiedzi oraz wywiady, ukazując ich różnice i podobieństwa.

Aby

osiągnąć ten cel, konieczne jest, aby określić problem. Celem tego Oczywiście są:

· Spotkanie niezbędne informacje,

· Porównanie arkusz pytań i odpowiedzi z wywiadu dziennikarskiego gatunku,

· Zapoznanie się z przykładami zastosowania arkusza pytań i odpowiedzi:

Napisać

ta praca była głównie kurs podręcznikowy Alexey Dmitriewicz Krivonosov" Gatunki PR-tekst" wykłady na temat:" Teoria i praktyka Public Relations" nauczyciel Feshenko Larissa Bonner, z informacji Witryny evartist.narod.ru i sovetnik.ru.

przedmiotem studiować ten kierunek pracy jest arkusz i kwestie bezpośrednio odpowiedzi i dziennikarskie wywiad gatunku. Obiektów - materiały z różnych podręczników i internetowe w obszarze PR.

Metody wykorzystywane w trakcie pracy:

· Porównanie;

· Analiza,

· Badanie

Podsumowanie część pracy kurs składa się z szczegółowym studium arkusza pytań i Odpowiedzi i wywiady, a także analiza porównawcza tych dwóch gatunków.


1. Isledovatelsko-news gatunki

W związku z

się, że pytanie i arkusz odpowiedzi należy do drugiej grupy podstawowej prosta gatunki, a mianowicie isledovatelsko-wiadomości gatunki nie powiedzieć o tym gatunku Nie jest to możliwe. Badawcze i informacyjne gatunki zgłosić nie działa, ale jednak istotne informacje o charakterze referencyjnym. Informacja z towarzyszącym Podstawowym przedmiotem przypadku PR i zakłada W niektórych przypadkach jej analiza.

Teksty

isledovatelsko wydarzenie gatunki-news i jego analizy są nierozerwalne i zapewniają szerokie odzwierciedlenie w jego opisie przedmiotu tematycznych logiczne połączenia, głównym publiczna uwaga przeniosła się z trafności nowości.

przedmiotem PR-tekst odnoszące się do gatunków, ale badania są-VOSTNII proces wydarzenie osób; Cele - formacja optymalnego środowiska komunikacji i informowanie zaufania publicznego, opisując i identyfikacji wydarzenia relacji przyczynowych (sytuacji). Główną cechą cechy stylistyczne z tej grupy są nazywane faktologichnost gatunki, adekwatność, kompletność i analityczność.

Te gatunki

Tło Na zawierać arkusz i ...


strona 1 z 6 | Następna strona


Podobne streszczenia:

  • Podsumowanie na temat: Logika pytań i odpowiedzi
  • Podsumowanie na temat: Odpowiedzi na pytania z pracy kontrolnej na prawo
  • Podsumowanie na temat: Odpowiedzi na pytania z pracy kontrolnej z inwestycji
  • Podsumowanie na temat: Odpowiedzi na 50 pytań dotyczących Informatyki
  • Podsumowanie na temat: 10 lat wolnego handlu: więcej pytań niż odpowiedzi