Opracowanie metody badania wpływu bezdotykowego antracenu na aktywność lokomotoryczną u buhajów

Kategoria: zoologia

Zawartość

Введение......................................................................................... 3

1. Przegląd literatury ................................................ 5 ..................

1.1 Interakcje pola elektromagnetyczne o systemach biologicznych 4

1.2 Różne podejścia do wyjaśniając skutki pól elektromagnetycznych 8

1.3. Niektóre funkcje Struktura plemniki ............. 12

1.4 Metoda określania nekontatnogo wpływ na aktywność ruchowa antrace byka spermy .......................................... ..... 13

1.4.1 Przedmiotem studiów .......................................... ................. 13

1.4.2 Tematy .......................................... ............. 14

1.4.3 Metoda Badania bezkontaktowe antracen wpływ na aktywność ruchowa byka spermy .......................................... ..... 14

Заключение................................................................................ 17

Referencje ............................................ .................. 18

Wprowadzenie Aby

tym razem w literaturze zagranicznej i krajowej zgromadził znaczące dane doświadczalne nad wpływem słabego elektromagnetyczne Promieniowanie w systemach biologicznych różnych poziomach organizacji. [4] Są również dowodów na działanie bezdotykowych chemikaliów na obiektów biologicznych. Wpływ substancji chemicznych na organizmy żywe jest nie tylko bezpośrednim kontakcie cząsteczkowym. Właściwości chemiczne energii substancje rozprowadzane w przestrzeni jak fale. Część energii jest przedstawiony jako pole i może być emitowane do miejsca, przeniesiono do innego ciała podczas zmiany ich właściwości. Tak więc, zamierzeniem jest, aby bezkontaktowe działanie chemikaliów ma charakter elektromagnetyczne. To Promieniowanie elektromagnetyczne może prawdopodobnie wynikać z wahań cząsteczki chemiczne.

Dowód

Efekt zbliżeniowy różnych substancji na obiektach biologicznych może służyć następujące fakty: pszczoły są wyciągnięte do miodu, nawet wtedy, gdy zamknięte zamknięty w szklanym słoiku lub innym faktem - niektóre owady czują zapach przy tak niskim stężeniu substancji każdy przeciętnego człowieka stanowią mniej niż jedną cząsteczkę [11].

wydaje ciekawe rozważanie takich kwestii jak ekspozycja bezdotykowej do związków benzenoidowe serii (w szczególności, antracen) Aktywność na nasienia bydła. Celem ta praca jest stwierdzenie narażenia bezdotykowej do związków benzenoidowe byk seria aktywności plemników.

1. Przegląd literatury

1.1 Oddziaływanie elektromagnetyczne Pola systemów biologicznych . W

niedawno wyraził różne założenia, i wszystkie są podobne w : jest zakłada się, że procesy fizyczne i fizykochemiczne, które są związane z emisji i absorpcji kwantów pola elektromagnetycznego mogą być Komórki są używane jako środek interakcji informacji biosystemie [2]. Koncepcja ta sugeruje, że nośnik elektromagnetyczne koniecznym i niezbędnym warunkiem organizacji żywej materii w biosferze naziemnej.

Dlatego

Istnienie odpowiednich organizmów żywych, jak kompleksowo stowarzyszeń cząsteczki i atomy w świecie fal elektromagnetycznych określona optymalna Oddziaływanie pola elektromagnetycznego z niektórymi składnikami ciała Promieniowanie elektromagnetyczne widmo pochodzące od Słońca i Ziemi. [6] Z To sugeruje, że w czasie rozwoju organizmów żywych było systemy biologiczne, które mogą tworzyć otrzymaniu informacji od środowiska zewnętrznego, a to założenie dowody eksperymentalne Potwierdzenie i [3,6].

Więc

funkcjonowania komórki jest źródłem i nośnikiem kompleks elektromagnetyczne Struktura pole jest wytwarzane przez procesy biochemiczne stale zarządza całą aktywność metaboliczną żywych komór...


strona 1 z 6 | Następna strona


Podobne streszczenia:

  • Podsumowanie na temat: Pola elektromagnetyczne i ich wpływ na środowisko
  • Podsumowanie na temat: Ekspozycja na pola elektromagnetyczne
  • Podsumowanie na temat: Pola i fale elektromagnetyczne
  • Podsumowanie na temat: Pola i fale elektromagnetyczne
  • Podsumowanie na temat: Ekspozycja na promieniowanie elektromagnetyczne na organizm człowieka i jak ...